درباره ما

شرکت گسترش پردازان الفبا وب با مدیریت میلاد نصرتی، از سال 96 در حوزه طراحی انواع سایت و اپلیکیشن های شرکتی، فروشگاهی، شخصی، املاک، آگهی و … با برند الفبا وب فعالیت می کند. قبل از این تاریخ نیز به مدت 10 سال تحت عنوان برند دیگری به فعالیت های تولید نرم افزار های تحت ویندوز، asp و php خدمت رسانی نموده ایم. همواره در الفبا وب تلاش ما بر استفاده از برترین متخصصان و مشاوران حوزه های نرم افزاری در جهت به نتیجه رساندن مشتری های خود بوده و خواهد بود.

میدانید یکی از عوامل مهم مانع رشد شرکت ها و فروشگاه ها چیست؟
یکی از مهم ترین عوامل مانع رشد، کم توجهی به موضوع بازاریابی و فروش اینترنتی است. در دنیای امروز که اکثر افراد به دنبال راحت ترین راه برای رسیدن به اهداف خود هستند، سریع ترین و در دسترس ترین ابزار، ابزارهای اینترنتی هستند. در میان سایت ها و اپلیکیشن هایی که کاربران مشاهده می نمایند، اگر شما بتوانید نظر مخاطبین را جلب نمایید، قطعا سهم فروش بیشتری را تجربه می کنید.

ساختمان الفبا وب

ما در الفبا وب چگونه می توانیم شما را در رسیدن به اهدافتان راهنمایی و کمک کنیم؟
با توجه به حضور افراد متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ می توانیم با در نظر گرفتن به نیاز های حال حاظر و اهداف کوتاه مدت و بلند مدتی که در نظر دارید، بهترین زیر ساخت با بهینه ترین هزینه را به شما معرفی کنیم تا هم تمام نیاز های کسب و کار و شرکت شما را تحت پوشش قرار دهد و هم در زمان رسیدن به این اهداف صرفه جویی شود. برخی از شرکت ها نیز برای آموزش نیرو های فنی خود از خدمات ما استفاده می نمایند. بدین شکل که در حوزه های مورد نیاز خود، با هماهنگی های واحد پشتیبانی مجموعه درخواست آموزش و سرفصل های مورد نیاز را ارسال می فرمایند و پس از تایید تایم حضور از سمت شرکت، در مجموعه مورد نظر آموزشه داده می شود و با مشاوره های بعدی و رفع ایرادات به سمت نتیجه حرکت می کنند.

0 سال تجربه کار
0 وب سایت
0 نیرو متخصص