طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با قیمت باور نکردنی!

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی فروشگاه اینترنتی برای موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار نیازی جدی است.

مسلم است این نیاز را نمی توان با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چون طراحی بصری سایت در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت هم بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته صورت می گیرد. در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.‎

مزایای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا اختصاصی تخصص ماست، اگر می خواهید سایتی خاص، کارآمد و بهینه شده داشته باشید که هر بخش از آن با توجه و درنظر گرفتن سلیقه و نیازهای شما طراحی شود، الفباوب با کارشناسان برجسته خود می تواند بهترین انتخاب پیش روی شما باشد!

 • گسترش بازار
 • تبلیغات و بازاریابی مقرون به صرفه
 • انعطاف پذیری برای مشتریان
 • مشارکت مشتریان در فروش
 • مقایسه محصول و قیمت
 • دسترسی آسان به بازار
 • کاهش هزینه‌ها
 • پتانسیل رشد سریع

مزایای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را می توان در قسمت های مختلفی بررسی کرد که یکی از مهم ترین موضوعات طراحی منحصر به فرد و خلاقانه است. اگر طراحی شما فردی قابل اعتماد باشد شما می توانید اطمینان داشته باشید که نمونه طرح شما بر سایت دیگری پیاده نخواهد شد و این امر می تواند شما را در مقایسه با رقبایی که دارید متمایز کند.

طرح شما کپی شده از سایت های دیگر نیست و افرادی که به عنوان بازدید کننده وارد سایت می شوند با فضای جدید و جذابی رو به رو خواهند شد. شما می توانید در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی از رنگ بندی و قالب بندی های غیر متعارف و خلاق زیادی کمک بگیرید.  در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی  کیفیت عملکرد و سرعت بالایی را شاهد هستیم، چون سایت های اختصاصی فقط برای یک فرد یا گروه ساخته شده و همه قسمت آن به دقت بررسی می شود. موضوع دیگری که باید به آن اشاره کنیم امنیت این سایت هاست.

 امنیت و مدیریت را می توانیم جزو مزایای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بدانیم. شما به عنوان مدیر سایت به همه قسمت های سایت نظارت دارید و مدیریت هر قسمت را بر اساس اهداف و سلیقه خود پیش می برید.

نکته مهم دیگری که باید به آن ها توجه کنیم، قابلیت توسعه سایت در روزهای آتی است. وقتی از قالب های آماده کمک می گیرید، شاید سایت شما دیگر قابل توسعه نباشد و همین موضوع در آینده خسارات بسیاری به کسب و کار شما می زند.  اما در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما محدودیتی نیست و با توجه به این که همه کد نویسی ها به صورت اختصاصی انجام می شود، دسترسی به همه کد ها برای شما و طراحان بعدی فراهم خواهد بود.

 گسترش سایت می تواند به صورت کلی مطرح شود یا این که ماژول ها و قسمت های مشخصی را به آن اضافه کنید. نباید فراموش کرد که طراحی سایت قدم اول در زمینه تبلیغات اینترنتی شماست. قدم بعدی شناساندن سایت به گوگل و ارتقای جایگاه آن است. از مزایای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به این موضوع اشاره می کنیم که وضعیت سئو سایت بر اساس نوع کسب و کار مورد بررسی قرار گرفته و مطابق با این اطلاعات همه طراحی ها انجام می گیرد.

انواع طراحی سایت فروشگاهی از نظر موضوعات

1- فروش محصول فیزیکی

برای افزایش فروش محصول فیزیکی طراحی سایت های فروش آنلاین می توانند به شما کمک کنند پیشرفت بزرگی داشته باشید، اگر محصول شما قابل لمس است در دسته محصولات فیزیکی قرار می گیرید، مثل فروش پوشاک، لوازم خانه، مواد غذایی و … . 

2- فروش محصول مجازی

طراحی سایت برای فروش محصولات مجازی به معنای ایجاد بستری برای فروش محصولاتی است که قابل لمس نیستند، مثل کتاب های صوتی، فایل ها، سایت های فروش عکس و موزیک، فروش خدمات و … . اگر چنین کسب و کاری دارید با طراحی سایت های فروشگاهی علاوه بر افزایش فروش موجب برندینگ کسب و کار خود نیز خواهید شد.

هزینه نگهداری و توسعه اندک از مزایای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

با این که برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی باید هزینه بیشتری نسبت به روش های دیگری درنظر گرفت، اما هزینه نگهداری و توسعه این سایت ها خیلی محدود و کم است.

افراد در شروع فعالیت آنلاین هزینه های کمتری درنظر می گیرند. با این که قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در مقایسه با قالب های آماده بیشتر است اما شما با پرداخت این هزینه از خرج هایی که در آینده باید برای توسعه سایت خود انجام دهید جلوگیری خواهید کرد.

می توان پرداخت هزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر گرفت. وقتی سایت خود را به این شکل طراحی می کنید این قابلیت را فراهم کرده اید که به آسانی در آینده هر تغییری را در سایت اعمال کنید.

خیال کنید در آینده باید قسمت هایی را به سایت اضافه کنید. در قالب های آماده حتی اگر قابلیت گسترش وجود داشته باشد باز هم محدودیت های فراوانی سر راه شما قرار می گیرد و نمی توان به آن شکلی که مد نظر دارید تغییرات را اعمال کرد. از سوی دیگر هزینه کم نگهداری از سایت هم از دیگر مزایای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی محسوب می شود.

ساخت سایت فروشگاهی با php

 زبان برنامه نویسی php جزو محبوب ترین زبان های برنامه نویسی تحت وب میان علاقمندان به این حوزه بوده به طوری که سیستم های مدیریت محتوای محبوبی مثل وردپرس، جوملا، دورپال و… با کمک آن طراحی و ایجاد شده اند.

PHP  در اصل برای طراحی سایت استفاده می شود اما می توان از آن به عنوان زبان برنامه نویسی برای اهداف عمومی استفاده کرد.  کد های PHP می تواند در درون HTML، HTML5، الگوهای مختلف صفحات وب، CMS ها، فریمورک های وب نوشته شود. PHP

معمولا با مترجم PHP به عنوان ماجول یا CGI در سرور پردازش می شود. مترجم استاندارد PHP با Zend Engine تحت لیسانس PHP به طور رایگان می تواند بر انواع سیستم عامل ها نصب شود.

PHP به طور گسترده ای برای ایجاد سایت استفاده می شود. PHP با زمان turn-around سریع تر، امنیت و قیمت مقرون به صرفه، انتخاب اول توسعه دهندگان وب شده است. با توجه به فراوانی مزایای استفاده از این زبان برنامه نویسی، بسیاری از تجارت آنلاین معروف مثل فیسبوک، یاهو، ویکیپدیا، فلیکر و … از این زبان برنامه نویسی استفاده می کنند. در این قسمت من 11 مزیت را ذکر میکنم که باعث محبوبیت PHP  در میان توسعه دهندگان وب شده است.

طراحی سایت فروشگاهی، بهترین راه برای ارتقای کسب و کار شما، به راحتی بفروشید!

افزونه ها

PHP به عنوان یک زبان متن باز، خانواده توسعه دهندگان آنلاین به طور مداوم در حال تلاش برای توسعه به جهت پاسخ به الزامات در حال ظهور کسب و کار می باشند کمک می کند تا توسعه دهندگان و کسب و کارها به آسانی توان اضافه کردن خصوصیات جدیدتر را در سایت خود داشته باشند.

قابلیت Embed

در آخرین روند محتوای تطبیقی، سایت های Responsive و سیستم های طراحی روان یا Fluid برای کسب و کار بیشتر از پیش لازم است. در این زمینه، HTML5 استاندارد صنعتی ایی بوده که بدون شک برای توسعه سایت های بسیار پویا و Responsive الزامی است. توسعه دهندگان به آسانی می توانند کد سایت ایستا موجود را به یک وب پویای کاملا جدید تبدیل کنند فقط با اضافه کردن کد PHP خود به HTML.

PHP توسط یک جامعه مجازی پشتیبانی می شود

این یک نتیجه فرعی از متن باز بودن PHP است. زبان خود دارای یک جامعه گسترده و رو به رشد از توسعه دهندگان و کارشناسان حرفه ای بوده که مایل به پشتیبانی از مبتدیان می باشند و به طور مداوم مشغول ارتباط با آخرین مشکلات موجود در جامعه توسعه وب.

PHP یک کتابخانه استاندارد بزرگ دارد

چه چیزی یک زبان برنامه نویسی خوب را متفاوت می کند؟ میزان کتابخانه استاندارد آن زبان. کتابخانه ها نقش مهمی در ساده سازی و سرعت بخشیدن به توانایی پردازش داده های زبان بازی می کنند.

PHP یک کتابخانه استاندارد بزرگ دارد

چه چیزی یک زبان برنامه نویسی خوب را متفاوت می کند؟ میزان کتابخانه استاندارد آن زبان. کتابخانه ها نقش مهمی در ساده سازی و سرعت بخشیدن به توانایی پردازش داده های زبان بازی می کنند.

PHP عملکرد فوق العاده ای ارائه می دهد

PHP سرعت توسعه را به اندازه سرعت اجرا افزایش می دهد. با کمک یک پشته قراردادی وب، PHP سرور وب آپاچی را به کار می گیرد و به برنامه ها اجازه می دهد تا پایگاه داده های MySQL را به کار گیرند و به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا یک راه حل سفارشی و چند جانبه برای حضور آنلاین ایجاد کنند.

PHP فریم های مختلفی را ارائه می دهد

PHP قادر به ارائه زمان برگشت فوق العاده سریع است، چون دارای خانواده نسبتا بزرگی از فریمورک ها است. آن ها از سطح سازمانی Zend و Yii frameworks، تا لاراول و Sympfony، بهینه سازهای عملکردی مثل Phalcon و PHPixie برای طرح های برنامه شتابی و یا Code igniter برای طرح های منسجم تر وجود دارند.

دیگر زبان برنامه نویسی طراحی سایت های اختصاصی در الفباوب

در الفباوب سایت های شما به صورت کاملا اختصاصی و با کمک زبان های برنامه تویسی React و go طراحی می شوند. در ادامه درباره این زبان های برنامه نویسی قدرتمند بیشتر توضیح خواهیم داد.

زبان برنامه نویسی React

React برای طراحی سایت های اختصاصی استفاده شده و در الفباوب توسط کارشناسان و برنامه نویسان برجسته برای طراحی وب سایت های شما به کار گرفته می شود. زبان برنامه نویسی React در طراحی سایت به عنوان یک کتابخانه جاوا اسکریپت استفاده می شود. React به توسعه دهندگان امکان می دهد تا صفحات وب پویا و قابل تعامل را با استفاده از کامپوننت های قابل استفاده مجدد طراحی کنند.

پس React یک زبان برنامه نویسی قدرتمند است که به توسعه دهندگان امکان می دهد صفحات وب پویا و قابل تعامل را با استفاده از کامپوننت های قابل استفاده مجدد طراحی کنند. نیاز به امنیت، سرعت و راحتی در استفاده از وب سایت باعث شده زبان برنامه نویسی React در الفباوب مورد توجه قرار بگیرد و در ساخت و طراحی سایت های اختصاصی شما به کار رود.

زبان برنامه نویسی go

زبان برنامه نویسی Go نیز یکی دیگر از ابزارهای پیشرفته ما برای طراحی سایت های اختصاصی شماست، زبان برنامه نویسی Go یک زبان برنامه نویسی کامپایلری است که توسط گوگل توسعه داده شده است. این زبان در سال ۲۰۰۹ معرفی شد و هدف آن ارائه یک زبان ساده، سریع و امن برای توسعه نرم افزارهای همزمان و توزیع شده است. Go یک زبان برنامه نویسی مناسب برای طراحی و توسعه سایت ها است که با سادگی و کارایی آن می توان به سرعت و کارایی بالا در پاسخگویی به درخواست های وب دست یافت.

استفاده اصلی Go در ساخت برنامه های سروری است، اما به دلیل سادگی و کارایی آن، می توان از آن نیز در طراحی و توسعه وب سایت ها استفاده کرد. با استفاده از Go می توان به راحتی وب سایت هایی با عملکرد بالا و زمان پاسخ کمتر ایجاد کرد. همچنین Go دارای ابزارهایی است که برای توسعه وب سایت ها بسیار مناسب هستند.

ایده برای تولید محتوا

ایده برای طراحی سایت فروشگاهی و پولدار شدن! – در صورتی که ایده ندارید…

شاید این ایده ها اولین قدم شما برای ورود به دنیای شگفت انگیز کسب درآمد از دنیای وب باشد! دیگر وقت آن رسیده تا شما هم دست به کار شوید و از قافله درآمدهای میلیونی از این فضا عقب نمانید! آن ها توانسته اند چرا شما نتوانید؟ اما برای شروع اولین قدم پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطاله کنید … شاید جرقه ای در ذهنتان زده شد!

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی فروش کنسول های بازی

از آنجایی که تعداد گیمرها روز به روز بیشتر می شود و افراد بیشتری به سمت بازی های هیجانی جذب میشوند، مخصوصا در شرایطی که کرونا برای جامعه و جوانان ایجاد کرده و سرگرمی ها به حداقل رسیده است! با این حال یکی از این راه های حداقلی سرگرمی چیست؟! کنسول های بازی! بنابراین کار کردن روی این کنسول ها می تواند یک ایده خیلی خوب برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی و راه اندازی سایت فروش آنلاین شما باشد! در صورتی که در این زمینه هم بتوانید بر روی یک چیز حرفه ای تر تمرکز کنید زودتر به نتیجه میرسید! به طور مثال می توانید فقط روی فروش کنسول بازی های سونی کار کنید!

طراحی سایت فروشگاهی لوازم جانبی موبایل یا کامپیوتر

در صورتی که توجه کرده باشید بین لوازم جانی موبایل و کامپیوتر از حرف ربط “یا” استفاده کرده ایم، این یعنی همانطور که گفته شد روی یه موضوع، حرفه ای تر کار کنید تا مشتری خاص خود رو جذب کنید و حتی حرفه ای تر اینکه فقط روی لوازم جانبی یه برند خاص مثلا گوشی های شیائومی کار کنید! کلا کاربران، موبایل و یا لپ تاپ خود را یک بار برای چندین سال استفاده خریداری می کنند ولی خرید لوازم جانبی چیزی است که همیشه به آن نیاز دارد! پس این ایده جای کار زیادی دارد…

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی برای فروش انواع آموزش آنلاین

این روزها و به خصوص از زمان شیوع ویروس کرونا، اینترنت به یک مرجع اصلی برای همه آموزش ها تبدیل شده است! حتی در زمینه هنر و یا مثلا ورزش، که بحث های کاملا عملی می باشند! از طرفی به خاطر نبودن دردسر رفت و آمد و کمتر شدن هزینه ها این نوع آموزش ها از سمت مردم هم مورد استقبال قرار گرفته است.

پس فروش آموزش هم می تواند ایده خیلی خوبی برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی باشد! آموزش زبان یکی از موارد آموزشی است که در صورتی که تخصص کافی در آن داشته باشید به راحتی به منبع درآمد خوبی برای شما تبدیل خواهد شد. البته در صورتی که خلاقیت و هوش کافی برای ارائه آموزش متفاوت را داشته باشید، مثلا این که در سایت سایت فروش آنلاین خود فایل های راهنما، منابع آموزشی مختلف، عبارت های متداول و اصطلاحات رایج زبان انگلیسی یا هر زبان دیگری که در آن تخصص دارید را قرار دهید.

سایت فروش آنلاین کالای دست دوم

وضعیت اقتصادی جامعه و افزایش قیمت هر روزه اجناس و وسایل، باعث شده اکثر افراد توان مالی برای خرید نسخه نو و آکبند وسیله ای که نیاز دارند را نداشته باشند! به خصوص لوازمی مثل موبایل و لپ تاپ که با وجود ویروس کرونا به یک وسیله ضروری برای دانش آموزها و دانشجوها تبدیل شده است، برخی از کاربران کلا ترجیح میدهند برای خرید یک محصول خاص پول کمتری را پرداخت کنند. از طرفی عده ای هم به دنبال این می باشند که به هر دلیلی لوازم دست دوم خود را بفروشند….

همه اینا باعث شده این روزها بازار خرید و فروش لوازم دست دوم داغ شود! قبلا خرید و فروش این اجناس به عهده سمساری ها بود اما در حال حاضر که اینترنت نقش پر رنگی در زندگی همه ما ایفا می کند، دیگر اثری از سمساری ها هم نیست، علاوه براین ها محدودیت جغرافیایی هم برای سمساری های آنلاین وجود ندارد! و شما به راحتی از طریق این ایده ساده و ایجاد پلی برای خرید و فروش لوازم دست دوم می توانید پول زیادی را به جیب بزنید.

تولید محتوای سایت املاکی

راه اندازی پت شاپ آنلاین با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

حیوانات خانگی پس از مدتی دیگر عضوی از آن خانه به حساب می آیند تا جایی که همه اعضای خانه حسابی حواسشان به این عضو دوست داشتنی هست! در شهرهای بزرگ معمولا در هر منطقه ای یه پت شاپ پیدا می شود که می توان لوازم مورد نیاز را از آن ها خریداری کرد، اما در شهرهای کوچک ‌تر دسترسی به پت شاپ ممکن نیست یا در صورتی که هم باشد احتمالا تمای اجناس مورد نیاز را ندارند!

از طرفی در شهری مثل تهران با این ترافیک سنگین مردم ترجیح میدهند حتی مایحتاج روزانه خود را هم اینترنتی خریداری کنند! پس پت شاپ آنلاین می تواند ایده خوبی برای شروع یک فروشگاه اینترتی موفق باشد! فروشگاهی که از غذای حیوانات خانگی گرفته تا تمام لوازمی که برای نگهداری از این کوچولوهای دوست داشتی نیاز است را داشته باشد!

فروش فایل و پروژه و نمونه سوالات دانشگاهی با کمک طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

یکی از رایج ترین و البته ساده ترین ایده های طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی در حال حاضر، فروش فایل، سوالات و پروژه های دانشگاهی است. به خصوص با آنلاین شدن کلاس ها دانشجویان رشته های مختلف بیشتر دنبال نمونه سوالات و پروژه های آماده می باشند! در واقع فروش مقاله، جزوه، پاورپوینت و فایل های صوتی در ارتباط با رشته های مختلف، همچنین قرار دادن فایل کتاب های صوتی، فایل های انگیزشی و مطالب مرتبط در یک سیستم فروش فایل، یکی از مناسب ترین ایده های استارت کسب و کار اینترنتی شما در فضای وب است.

همانطور که میدانید اوج شور و هیجان دوران دانشجویی فصل امتحانات است! و در این ایام شیرین دانشجوها دنبال مرجعی می باشند که بتوانند از آن طریق با صرف کمترین زمان مناسب ترین نمونه سوالات رو پیدا کنند و آمادگی لازم برای امتحان را داشته باشند! سایت شما باید همان سایتی باشد که مناسب ترین منبع را در اختیارآن ها قرار میدهد، البته باید بدانید که چگونه اعتمادشان را جلب کنید تا حاضر به خرید از سایت شما بشوند! در صورتی که در مورد نحوه جلب اعتماد مشتری سر رشته ای ندارید می توانید از یک شرکت دیجیتال مارکتینگ مشورت و راهنمایی بگیرید، ما شرکت دیجیتال مارکتینگ آی وحید رو به شما پیشنهاد می دهیم!

دوستان عزیز، شما می توانید برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با ما در الفباوب تماس بگیرید، تیم مشاوره رایگان این مجموعه به شما کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن سایت موردنظر خود را طراحی کنید! ما به اجرا شدن ایده های شما کمک می کنیم!

سایت فروشگاهی طراحی برای یک کسب و کار بسیار مهم است و دارای مزایای زیادی است. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد:

 1. دسترسی آسان: با طراحی یک سایت فروشگاهی، مشتریان شما به راحتی و در هر زمانی که خواستند، می توانند به محصولات و خدمات شما دسترسی داشته باشند. این باعث می شود تا شما بتوانید مشتریانی را که قبلاً به دلایلی به فروشگاه شما دسترسی نطراحید را جذب کنید.
 2. وسعت بازار: با طراحی یک سایت فروشگاهی، می توانید به مشتریانی در سراسر جهان فروش داشته باشید. این به شما اجازه می دهد تا به افرادی که در نقاط دوردست از فروشگاه شما زندگی می کنند، دسترسی داشته باشید و محصولاتتان را به آنها ارائه کنید.
 3. کاهش هزینه ها: طراحی یک فروشگاه آنلاین هزینه های شما را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. شما نیازی به استئجار فضای فیزیکی برای فروشگاه ندارید و همچنین هزینه های مربوط به استخدام کارکنان فروشگاه را نیز صرفه جویی می کنید.
 4. افزایش فروش: طراحی یک سایت فروشگاهی به شما امکان می دهد تا به شکلی موثر و جذاب محصولات و خدمات خود را به مشتریانتان نمایش دهید. این باعث می شود تا مشتریان بیشتری به شما مراجعه کنند و فروش شما افزایش یابد.
 5. آنالیز داده ها: با طراحی یک سایت فروشگاهی، شما قادر خواهید بود تا داده ها و آمارهای مربوط به مشتریان و فروش خود را به دقت بررسی کنید. این اطلاعات می تواند به شما در ارتقاء استراتژی های بازاریابی و بهبود روند فروش کمک کند.

با توجه به مزایای بالا، طراحی یک سایت فروشگاهی از اهمیت بسیاری برخوردار است و به شما کمک می کند تا کسب و کارتان را به سطح بالاتری برسانید.