طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی چیست؟ طراحی سایت برای یک مجموعه یا شرکت چقدر هزینه دارد؟ مراحل طراحی سایت شرکتی چیست و از کجا باید برای ارتقای کسب و کار در فضای دیجیتال اقدام کرد؟ این ها سوالاتی است که شما از ما می پرسید، با ما همراه شوید تا اطلاعات جدید و به روزی که آماده کرده ایم را به شما انتقال دهیم.

الفباوب یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران است که توانسته با بهترین کارشناسان رو به جلو قدم بردارد. برای طراحی سایت شرکتی می توانید روی ما حساب کنید و کامل ترین خدمات را با کیفیت بالا و بهترین تعرفه دریافت کنید.

در صورتی که هدف تان از طراحی سایت ورود به عرصه رقابت با سایت و شرکت های رقیب است، طراحی سایت شرکتی کلید موفقیت شما خواهد بود. در پروژه های طراحی سایت شرکتی علاوه بر زیبایی بصری و گرافیکی سایت، نیاز و سلیقه شما هم درنظر گرفته شده و اصول اولیه بهبود رتبه سایت بر اساس نوع فعالیت شما به بهترین شکل ممکن اجرا می شود.

یک شرکت برای این که کالا و خدمات خود را معرفی کند هزینه صرف می کند تا سایت طراحی کند. مواردی که شرکت ها باید به آن توجه زیادی داشته باشند، آماده سازی اطلاعات کافی و تولید اطلاعات مورد نیاز سایت نقش اساسی در موفقیت سایت خواهد داشت و پس لازم است شرکت ها وقت صرف کنند و اطلاعات مورد نیاز سایت را جمع آوری کنند و هر چه این اطلاعات کامل تر باشد تاثیر بیشتری در موفقیت سایت خواهد داشت.

اگر مخاطب با سایتی روبرو شود که اطلاعات کافی در آن وجود ندارد امکان دارد این مورد به اعتبار شرکا لطمه وارد کند. سایتی که محتوای کامل تر، مفید تر و با کیفیت تر در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد رتبه بهتری در موتورهای خواهد گرفت و موفقیت بیشتری نصیب آن سایت خواهد شد و در حقیقت وجود محتوای کافی یکی از مهترین مسائل سایت ها است.

طراحی سایت شرکتی راه ارتباطی خوبی برای برقراری ارتباط با مخاطب است. در واقع معرفی محصولات در سایت شرکتی، بازاریابی اینترنتی بسیار موثری است.

چرا طراحی سایت شرکتی می تواند به ارتقای کسب و کار شما کمک کند

در ادامه شما را با مزایای داشتن سایت شرکتی و طراحی سایت شرکتی اشنا می کنیم. حالا به صورت کامل به سوال این مطلب که چرا باید سایت داشته باشیم؟ پاسخ می دهیم.

یکی از به روزترین و کارآمدترین روش های تبلیغات آنلاین است

از مهم ترین راهکارهای بازاریابی، طراحی سایت و فعالیت بر رتبه سایت یا همان سئو شماست. وقتی یک محصول یا اطلاعات در اینترنت سرچ می شود،از اولین تا پنجمین سایتی را که مرورگر به ما نشان می دهد را ببرای کلیک انتخاب می کنیم.  مخاطب بعد از سرچ کردن شما و مشاهده شما در 5 خط اول صفحه اول گوگل به شما اعتماد کرده و خرید می کند.

سایت برای همه قابل استفاده است

هم اکنون هر کسی با هر سطحی از سواد و دانش از اینترنت استفاده می کند پس همه مخاطبین در فضای مجازی و گوگل وجود دارند. در این صورت شما با تولید محتوای مناسب و جذاب می توانید مخاطب را پیدا کنید و به سوی خود جذب کنید. با طراحی سایت شرکتی به مخاطبین خود احترام بگذارید.

اطلاعات مشتری را راحت به دست می آورید!

فکر کنید شما اطلاعات خود را در یک مهمانی، مراسم، جشنواره، نمایشگاه و …. به مخاطب داده اید و او آن لحظه اطلاعات شما را یادداشت نمی کند. شما نام، شماره تماس، آدرس و… به مخاطب داده اید اما بعد از مراسم چند دقیقه این اطلاعات در ذهن مخاطب می ماند به جز نام شما و حرفه شما؟ مخاطب بعد از فراموش کردن اطلاعاتتان نام شما را در اینترنت سرچ کرده و هیچ اطلاعاتی از شما نمی بیند، شما را به کلی فراموش می کند.

در سایت خود بخشی را می توانید داشته باشید که مخاطب در آن ثبت نام کند در این بخش می توانید اطلاعاتی مثل: نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن مخاطب را بگیرید. شما با کمک بازاریابی موفق به دریافت اطلاعاتی از مخاطب شده اید و می توانید هر زمان که می خواهید با او تماس بگیرید و محصول خود را به او بفروشید.

به شما اعتبار می بخشد

وقتی ما به دنبال مطلبی در اینترنت هستیم و با یک سایت که اطلاعات مفیدی از چیزی که نیاز داریم در اختیارمان قرار می دهد روبرو می شویم، اعتماد بیشتری به آن سایت خواهیم داشت و در سرچ های بعدی و یا حتی خرید از آن سایت بهره مند می شویم.

خیال کنید که شما برای کسب و کارتان هنوز سایتی طراحی نکرده اید. مخاطبی که قصد دارد از خدماتتان استفاده کند از فضای اینترنت کمک می گیرد و هیچ نشانی از شما پیدا نمی کند. از خودش سوال می کند که در این روزهای اینترنتی یک کسب و کار چرا یک سایت با کمترین امکانات را ندارد؟ همین موضوع باعث می شود به خیال این که رقبای شما را که از سایت استفاده می کنند را در اولویت قرار دهد.

سهولت استفاده از خدمات برای کاربران

با شرایط فعلی آلودگی هوا، مریضی های فراوان، تنبلی در خرید، نداشتن وقت کافی برای سر زدن به فروشگاه ها، حق انتخاب بیشتر دیگر کمتر کسی به سراغ قدم زدن به خیابان ها و جست و جوی یک محصول که نمی دانیم کدام سمت از شهر است می رود. یا حتی شما فروشنده یک محصول خاص هستید و در شهری این محصول پیدا نمی شود آیا دیگران مجبور به خرید از شما نیستند؟ آمار و ارقام های خرید های اینترنتی بیش از اندازه بالاتر از آن بوده که ما می دانیم.

مخاطبین جدید پیدا کنید!

شما تا به حال در شرکت خود و یا فروشگاه و مغازه خود یکسری مخاطب داشته اید که یا گذری بوده اند و یا ثابت، با داشتن یک سایت شما می توانید مخاطب های جدید را به سمت مکان فیزیکی خود بکشید. کسانی که تا به حال شما را نمی شناختند و از شما خرید نکرده بودند با یک سرچ در گوگل به آسانی با کسب و کار شما آشنا می شوند و از مخاطب های ثابت شما می شوند.

تنوع خدمات و محصولاتتان را به رخ بکشید!

حتما پیش آمده که با مخاطب سر رنگ و نوع محصول کیفیت و یا خدماتتان بحث کنید. با داشتن یک سایت به آسانی می توانید این گفت و گوها را کمتر کنید. برای هر موردی که مخاطب می خواهد به آسانی می توانید به او بگویید که در سایت موجود است. می توانید انواع محصولات را با خدمات متنوع در سایت قرار دهید و با رقبا رقابت کنید.

خیلی از مشتریان که با به محصولات شما نیاز دارند، با ساعات کاری شما هماهنگ نیستند و نمی توانند در آن ساعات به شما مراجعه کنند. یک سایت می تواند این امکان را به وجود آورد که شما ۲۴ ساعته در اختیار مخاطبین باشید.

 

اگر در دنیای آنلاین نباشید، کم کم رقبا جای شما را می گیرند! پس با طراحی سایت شرکتی سنگر خود را حفظ کنید!

شرکت طراحی سایت الفباوب در طراحی سایت شرکتی به این امکانات توجه می کند و از به روز ترین تصاویر و مطالب استفاده می کند؛ علاوه بر موارد ذکر شده شرکت الفباوب با توجه به نیاز و خواسته مخاطبین خود بخش های دیگر را هم به صورت سفارشی و اختصاصی پیاده سازی خواهد کرد.

امکانات سایت شرکتی

در زمان طراحی سایت با توجه به نوع فعالیت سایت باید امکاناتی را اعمال کرد. طراحی سایت شرکتی به چه مواردی نیازمند است؟

اهداف طراحی سایت شرکتی

مهمترین هدف از طراحی سایت شرکتی می تواند رسیدن به اهداف بازاریابی اینترنتی باشد. در نتیجه در صورتی که طراحی سایت شما به صورت اصولی انجام شده باشد می تواند در تبدیل بازدیدکننده به مخاطب نقش بسیاری داشته باشد. علاوه بر این ساخت سایت شرکتی می تواند به شما در برند سازی که یکی از بزرگ ترین اهداف شرکت هاست کمک کند. برای این کار باید جهت رسیدن سایت به صفحه اول گوگل تلاش کرد تا مخاطبین راحت تر شما را پیدا کنند.

سئو و بهینه سازی در طراحی سایت شرکتی

برای این که بسیاری از مخاطبین پیش از خرید، در اینترنت و موتورهای جستجوگر مثل گوگل سرچ می کردند؛ سئو اهمیت زیادی دارد. برای همین در طراحی سایت باید به این مسئله توجه کرد که سایت بر پایه اصول سئو سایت طراحی شود تا بعد از وارد کردن محتوا سایت یا همان اطلاعات محصولات، لینک سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود.

شرکت طراحی سایت الفباوب طراحی سایت را براساس اصول سئو سایت شرکتی انجام داده و بعد از ورود محتوا سایت مشکلی از نظر SEO یا بهینه بودن سایت وجود نخواهد داشت.

خصوصیات سایت شرکتی

اگر اطلاع خاصی از ویژگی ها و فاکتورهای طراحی سایت ندارید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید، چون می خواهیم به خصوصیات یک سایت شرکتی موفق اشاره کنیم.

سئو سایت شما را در صدر نتایج جست و جو قرار داده یا آن را از گردونه رقابت حذف می کند. در طراحی سایت شرکتی بابد همه اصول مربوط به سئو رعایت شده تا شما بتوانید با تولید محتوای مناسب و با کیفیت در صفحه اول موتورهای جست و جو قرار بگیرید.

ریسپانسیو بودن

از دیگر خصوصیات بسیار مهم طراحی سایت شرکتی، ریسپانسیو بودن آن است. سایتی که ریسپانسیو است به طور کامل در همه دستگاه های دیجیتال با خصوص موبایل نمایش داده می شود. عدم توجه به این فاکتور می تواند باعث می شود بسیاری از مخاطبین خود را از دست دهید.

هاستینگ مناسب

به بیان ساده هاستینگ یک فضای مجازی میزبان بوده که همه اطلاعات و دیتاهای سایت شما را در خود نگه می دارد. آپ تایم، سرعت لود، امنیت و غیره از فاکتورهایی بوده که به طور مستقیم به هاستینگ مربوط می شود.

سرعت لود بالا

بهترین زمان برای لود یک صفحه در اینترنت کم تر از ۵ ثانیه است. مخاطبین تمایل چندانی برای منتظر ماندن نداشته و سایت کند را می بندند. سرعت لود مناسب از دیگر فاکتورهایی بوده که برای طراحی سایت شرکتی یا هر سایت دیگر باید به آن توجه داشت.

طراحی و شکل ظاهری

طراحی و قالب سایت شما در نگاه اول به مخاطب نشان می دهد که شما که هستید! طراحی سایت شرکتی باید متناسب با زمینه کاری، زیبا و ساده باشد تا مخاطبین بعد از ورود به سایت به آسانی با محصولات و خدمات شما آشنایی پیدا کنند.

نقشه ساده

از اولین لحظه که مخاطب وارد سایت شما شود، خدمات یا محصولات مورد نظر خود را انتخاب کند، خصوصیات آن را بخواند، تا وقتی قصد خرید محصول و یا دریافت خدمات را داشته و هزینه آن را پرداخت می کند باید یک نقشه راه بسیار ساده داشته باشد. به این نکته در طراحی سایت شرکتی توجه داشته باشید که مخاطبین امکان دارد از هر قشر و گروهی بوده و باید بتوانند به آسانی خدمات خود را از سایت شما انتخاب کنند.

امکان نشر مطالب در صفحات اجتماعی

برای آنکه سایت شرکتی شما بتواند بهترین و مناسب ترین نتیجه را بگیرد، باید بتواند با صفحات مجازی و اجتماعی دیگر تعامل دو طرفه داشته باشد. به این منظور که مخاطب بتواند در صورت تمایل صفحه شما را در صفحات اجتماعی به اشتراک گذاشته و بالعکس مخاطبین صفحه مجازی شما بتوانند با کمک لینک بیو وارد سایت اینترنتی شما شوند.

نمایش اطلاعات مهم در بخش های اصلی

اطلاعات مهم محصولات و خدمات شما باید به آسانی در معرض نمایش مخاطبین قرار بگیرد. اگر شما خدمات خاصی را ارائه داده و یا محصول خاصی را می فروشید، مخاطبین باید با یک گشت ساده در سایت آن ها را مشاهده کرده و با خصوصیات آن آشنایی پیدا کنند.

امنیت بالای طراحی سایت شرکتی

به احتمال خیلی زیاد شما در طراحی سایت شرکتی خود نیاز به درگاه های بانکی و خرید و فروش و پرداخت آنلاین پیدا خواهید کرد. همینطور بدون شک شما اطلاعات محرمانه و مهمی دارید که باید در حفظ آن ها به اندازه کافی دقیق باشید. از اینرو امنیت فاکتور مهم دیگری بوده که در طراحی سایت باید به آن توجه کنید.

آپتایم

آپتایم به زمانی گفته می شود که سایت شما قابل دسترسی باشد. امکان دارد با توجه به هر علتی هر سایت با خطا و مشکلاتی روبرو شود و برای مدت محدودی از دسترس خارج شود. طراحی سایت شرکتی حرفه ای باید بتواند این زمان را به کمترین مقدار ممکن نزدیک کند.

چگونه یک سایت شرکتی موفق داشته باشیم؟

می توان گفت یکی از اهداف مشترک برای طراحی سایت شرکتی معرفی خدمات و محصولات است. چون با کمک طراحی سایت زمینه تعامل بیشتر مخاطبین را افزایش خواهید داد. چون از این طریق می توانید خدمات بیشتر و سریع تری را به مخاطبین خود برسانید. یکی از دیدگاه های اشتباهی که بعضی از مدیران و صاحبان کسب و کارها دارند این بوده که، تنها داشتن یک سایت شرکتی باعث افزایش فروش و موفقیت خواهد شد. اگر علاوه بر داشتن یک سایت شرکتی مناسب باید از مشاوران کسب و کار، متخصصین سئو و تولید محتوا و بازاریابی کمک بگیرید. شما باید بتوانید یک بازاریابی موفق داشته باشید و این بازاریابی در زمینه های مختلفی انجام شود.

از خصوصیات یک سایت شرکتی موفق می توان به داشتن گرافیک زیبا و اصولی و رسمی، داشتن بخش وبلاگ، ریسپانیسیو و یا واکنشگرا بودن، رعایت اصول کلی سئو و تولید محتوای مرتب و اختصاصی به صورت روزانه و یا در بازه های زمانی مشخص، استفاده از تصاویر با کیفیت و بهینه شده برای محصولات اشاره کرد. این موارد خصوصیات کلی یک سایت شرکتی بوده ولی برای موفقیت در کسب و کار شرکتی موفق، باید استراتژی های مختلفی برای مدیریت سایت در نظر گرفته شود.

بعد از راه اندازی و طراحی سایت شرکتی و کار روی محتوا و سئوی سایت باید وارد مبحث بازاریابی شوید. بازاریابی می تواند به صورت فیزیکی و مجازی صورت گیرد. شما باید با کمک بازاریابی افراد و مخاطبینی را به سمت سایت خود هدایت کنید که به دنبال خرید محصولاتی مشابه محصولات شما می باشند و مورد دیگری که وجود دارد این بوده که بتوانید پیشنهادات خاصی را در سایت خود قرار دهید تا مخاطب را به خرید ترغیب کنید. در این صورت شما فروش اینترنتی خود را افزایش داده و یک سایت موفقی خواهید داشت.

مزایای طراحی سایت شرکتی

رویکرد مبتنی بر مخاطب

داشتن یک سایت به شما امکان می دهد تا مخاطبین بیشتری را به سمت خود هدایت کنید. از آنجایی که سایت شما 24 ساعت شبانه روز فعال است، می توانید در ساعات غیر معمول هم به جذب مخاطب بپردازید. همینطور شما می توانید سایت خود را برای مخاطبینی که اطلاعاتی از آن ها دارید، سفارشی سازی کنید.

داده های دموگرافیک (جمعیت شناختی)

داشتن اطلاعات خوب درباره اینکه مخاطبین چه کسانی می باشند و چه نیازهایی دارند، از جنبه های مهم بازاریابی برای یک کسب و کار است. داشتن یک سایت شرکتی همراه با ابزارهای رایگان مثل گوگل آنالیتیک، می تواند به تعیین موقعیت های بازاریابی کسب و کار شما کمک کند. ابزارهایی مثل گوگل آنالیتیک می توانند اطلاعات بسیاری را در اختیارتان قرار دهد. این نوع داده های بازاریابی برای رشد کسب وکار شما مفید است.

با طراحی سایت شرکتی بسیاری از هزینه ها حذف می شود!

بر خلاف رسانه های چاپی، اعمال تغییرات و به روز رسانی سایت آسان است. علاوه بر این هزینه تغییر محتوا در سایت فقط با کمک زمان اندازه گیری می شود، در حالی که هزینه تغییر محتوای رسانه های چاپی شامل زمان و هزینه های مادی می شود. یک سایت با طراحی خوب و محتوای اصولی می تواند به عنوان مکمل بازاریابی چاپی وارد عمل شود. مخاطبین می توانند با کمک سایت شما، کاتالوگ، تصاویر و یا ویدئویی را تماشا کنند.

اعتبار خود را با طراحی سایت شرکتی بالا ببرید!

داشتن یک سایت خوب طراحی شده و حرفه ای، اعتبار خاصی را برای کسب و کار شما فراهم می کند. محتوایی که خوب نوشته شده باشد، مخاطبین را درگیر کرده و آن ها را تشویق می کند تا سایت شما را بررسی کنند و در مورد کسب و کار شما بیشتر یاد بگیرند. بیشتر افراد در جستجوی خدمات و محصولات در وب می باشند. در صورتی که شما یک سایت شرکتی نداشته باشید و حضور در فضای وب را جدی نگیرید، کسب و کارتان را به رقبای هدیه می دهید. پس با طراحی سایت شرکتی فرصت پیشرفت را از خود نگیرید.

سهولت تعامل با مخاطب

بسیاری از مردم فکر می کنند که یک سایت یک مکان برای قرار دادن اطلاعات است اما هسته اصلی یک سایت خوب طراحی شده و نگه داری سایت، بسیار گسترده تر از این حرفاست. یک سایت، فرصت لازم برای شناخت بیشتر مخاطبین با کمک شبکه های اجتماعی و وبلاگ را برای شما فراهم کرده و اطلاعات بیشتری از مخاطبین را در اختیار قرار می دهد.

با کمک طراحی سایت شرکتی و داشتن یک سایت زیبا و کارآمد، مردم ساده تر با شما ارتباط برقرار می کنند و بیشتر احتمال دارد که مخاطب باقی بمانند. همینطور شما می توانید، محتویات سایت خود را با توجه به نیازهای مخاطبین طراحی کنید. این باعث جذب بیشتر بازدیدکنندگان به سایت شما می شود چون احتمال دارد که این فراد اطلاعات مورد علاقه را در شبکه های اجتماعی نشان دهند.

دسترسی نامحدود زمانی و مکانی مخاطب

تقریبا همه چیز در اینترنت، 24 ساعت شبانه روز در دسترس است. مخاطبین می توانند در هر زمانی و از هر جایی که می باشند، با کمک سایت خرید کنند یا با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. امکان دارد مخاطبین بالقوه به خدمت یا محصول خاصی نیاز داشته باشند اما در ساعات عادی روز نتوانند آن را تهیه کنند. در صورتی که شما یک سایت داشته باشید، در همه ساعات شبانه روز برای مخاطبین در دسترس خواهید بود.

بازاریابی نتیجه بخش و فروش بیشتر

با طراحی سایت شرکتی، بسیاری از فرصت های بازاریابی هم به روی شما باز می شود. طراحی سایت شرکتی با صرف حداقل هزینه به تقویت حضور آنلاین شما کمک کرده و باعث دیده شدن شما در فضای وب می شود. در نتیجه، مخاطبین بالقوه کسب و کارتان افزایش خواهد یافت.

حضور آنلاین در اینترنت، فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مکان را برای افراد فراهم می کند که امکان به دست آوردن مخاطبین جدید را هم افزایش می دهد و تاثیر بسیاری بر فروش شما می گذارد.

بازار هدف گسترده تر

داشتن سایت یک زمینه ای برای فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه کرده و بازار هدف گسترده تری فراهم می کند. وقتی یک کسب و کار، محصولات یا خدماتی را ارائه می کند؛ داشتن یک سایت تضمین می کند که دسترسی به آن محصولات یا خدمات، به زمان یا مکان محدود نمی شود.

طراحی سایت شرکتی برای هر نوع کسب و کاری قابل استفاده است. اما بیشترین استفاده از طراحی سایت شرکتی در صنعت خدمات، فروشگاه آنلاین، شرکت های تولیدی و صنعتی، شرکت های مشاوره و استارتاپ ها مشاهده می شود. علاوه بر این، سایت شرکتی برای راه اندازی یک برند و ارتباط با مشتریان و مخاطبان نیز بسیار مفید است. 

 

ما، یک تیم حرفه ای و با تجربه در طراحی و توسعه وبسایت های شرکتی هستیم و آماده ی کمک به شما برای ساخت یک وبسایت زیبا، کاربرپسند و منحصربه فرد هستیم. طراحی یک وبسایت شرکتی تحت تأثیر بسیاری از عوامل است که باید به آن ها توجه کنید. اولین تماس با مشتریان شما از طریق وبسایت است، بنابراین باید یک تجربه کاربری بی نظیر ارائه دهید. همچنین، یک وبسایت حرفه ای باید به طور کامل نماینده ی هویت و ارزش های شرکت شما باشد.

ما با توجه به نیازها و استراتژی تجاری شما، یک طراحی منحصربه فرد و سفارشی ارائه می دهیم. از طراحی قالب و ظاهر شگفت انگیز تا توسعه ی کد مناسب و بهینه برای اجرا در تمامی دستگاه ها، همه ی جزئیات را بررسی می کنیم.

با توجه به افزایش استفاده از تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت، توسعه وبسایت های واکنش گرا (Responsive) بسیار مهم است. ما تضمین می کنیم که وبسایت شما به طور صحیح در تمامی دستگاه ها، از جمله کامپیوتر، تبلت و تلفن همراه، نمایش داده خواهد شد.

همچنین، برای صفحه بندی وبسایت شما از تکنیک های بهینه سازی جستجوی سئو استفاده می کنیم تا وبسایت شما در موتورهای جستجو بالاترین رتبه را کسب کند و به راحتی قابل پیدا شدن باشد. اگر می خواهید یک وبسایت شرکتی حرفه ای و جذاب داشته باشید، با ما تماس بگیرید. ما در انتظار همکاری با شما هستیم تا بتوانیم بهترین وبسایت را برای شرکت شما طراحی کنیم.

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی بسیار متفاوت است چون کار طراحی توسعه سایت کاری بسیار کیفی است. برای پاسخ به چرایی این قضیه باید از نزدیک پروسه طراحی یک سایت را از ابتدا تا انتها مشاهده کنید، آن زمان متوجه خواهید شد قیمت طراحی سایت شرکتی بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود.

برای تعیین هزینه طراحی سایت شرکتی فاکتورهایی وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رابط کاربری عالی
  • خدمات پشتیبانی
  • طراحی اختصاصی
  • زبان برنامه نویسی
  • دامنه و هاست
  • مدت زمان تحویل پروژه

هزینه طراحی سایت با در نظر گرفتن فاکتورهای بالا به مخاطب اعلام می شود. اگر مخاطبین درخواست امکانات و سرویس های بیشتری در طراحی داشته باشند با توجه به مدت زمان انجام پروژه طراحی سایت و نوع طراحی آن، هزینه طراحی سایت مشخص می شود. پیشنهاد ما این بوده که پیش از طراحی سایت فاکتورهای مهم برآورد هزینه طراحی سایت را بررسی کنید و بعد از آن برای کسب و کار خود بهترین و مقرون به صرفه ترین طراحی سایت شرکتی را داشته باشید.

چهار علت که باید برای طراحی سایت شرکتی به الفباوب اعتماد کنید

سایت شما قابل اعتماد خواهد بود

حتی در صورتی که خودتان سایت را بسازید، امکان دارد سایت قابل اعتمادی نباشد. چون شما کارشناس طراحی سایت نیستید، پس متوجه باگ های امنیتی سایت نخواهید شد. الفباوب سایت های شما را بارها از لحاظ امنیتی بررسی می کند و فقط از هاست و دامین های معتبر و مطمئن استفاده می کند. برای طراحی سایت شرکتی با امنیت بالا فقط از الفباوب کمک بگیرید!

در وقت شما صرفه جویی می کند

ما در طراحی سایت شرکتی تمام برنامه ریزی های ارتقای سایت شما را انجام می دهیم و همه این عملیات توسط یک تیم حرفه ای و کاربلد انجام می شود. با توجه به سابقه کاری بالای الفباوب خدمات ارائه شده با حفظ کیفیت و سرعت همراه است.

سایت سریعتر خواهد بود

یک سایت به تنهایی نمی تواند مثل سایتی که افزونه ها و ابزارهای مناسب دارد فعالیت کند. شرکت طراحی سایت شرکتی موفق مثل الفباوب می داند از کلیه ابزارها به موقع کمک می گیرد تا سایت شما جزو بروز ترین و موفق ترین سایت در حیطه کاری شما باشد.

شما قابل اعتماد به نظر خواهید رسید

این که مخاطب بداند یک شرکت معتبر در طرف دیگر سایت وجود دارد دارای اهمیت بسیاری می باشد. سایتی که با عجله ساخته شده یا درست ساخته نشده است، چیزی را به آن ها نمی دهد. الفباوب با سابقه کاری و نمونه کارهای بسیار و موفق برای ایجاد سایتی خوب و کاربردی به شما کمک می کند. در صورتی که سایتی را ببینند که از ظاهر آن خوششان می آید، در تعامل با کسب و کار شما احساس بهتری خواهید داشت.

برای ثبت سفارش و درخواست طراحی سایت شرکتی همین حالا با ما تماس بگیرید.