طراحی سایت فروشگاهی - طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟

به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیاز دارید اما سردرگم هستید؟ نمی دانید برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چگونه باید شروع کنید؟ برای راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی دو دل هستید و هر روز تصمیمتان تغییر می کند؟ فکر می کنید هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بسیار زیاد است و نمی توانید از پس آن بربیایید؟ بیایید همه دغدغه های خود را کنار بگذارید و مطلبی که برای شما طراحی و تهیه کرده ایم را با دقت بخوانید. ما در کنار شما هستیم تا به صورت اصولی و مختصر شما را با سایت فروشگاه اینترنتی و دنگ و فنگ های آن آشنا کنیم.

در صورتی که به دنبال یک ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود هستید چه راهی بهتر از سایت فروشگاه اینترنتی که می تواند در کسب درآمد عالی به شما کمک کند؟ البته شرط اصلی این است که بستر خود را درست انتخاب کنید! در صورتی که قدم اول یعنی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را محکم بردارید می توانیم امیدوار باشیم که موفقیت شما حتمی خواهد بود.

استقبال مردم از کسب و کارهای اینترنتی انقدر قابل توجه است که مدیران و صاحبان کسب و کار به راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی فکر می کنند. در حال حاضر یکی از بهترین  راه ها برای کسب درآمد، راه اندازی فروشگاه اینترنتی است.

این روها وقت و زمان مردم محدودیت پیدا کرده و از خرید یک تخم مرغ تا خرید ملک را به صورت اینترنتی پیگیری می کنند. سایت های فروشگاهی حکم مغازه و شرکتی را دارند که محصول و یا خدماتی برای ارائه دارد. در سایت های فرووشگاهی انواع پوشاک، مواد غذایی، فایل های مختلف صورتی، تصویری و … ، لوازم خانه و … به فروش می رسد و کل این فرایند خرید تنها با فشردن یا لمس کردن چند دکمه کامل می شود.

سایت های فروشگاهی که این روزها باب شده اند و به لطف سایت دیجی کالا فرهنگ آن در میان مردم جا افتاده است می تواند فرصتی عالی برای درآمد زایی باشد و باید با حساسیت هرچه تمام تر قدم برداریم تا بتوانیم از رقبای کاری خود جلو بزنیم. حالا که همه فهمیده اند سایت های اینترنتی چه گوهر نابی می باشند تعداد آن ها رو به افزایش است و این یعنی این که هرچه زودتر تصمیم بگیرید و هرچه زودتر حرکت کنید از خیلی ها جلوتر خواهید بود!

انواع طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

shopping-bag

فروشگاه اینترنتی کالاهای غیر فیزیکی

این نوع از فروشگاه های اینترنتی فقط کالاهای غیر قابل لمس دانلودی و مجازی را می فروشند؛ محصولاتی مثل فیلم، موسیقی، فایل های پی دی اف، کتاب های دیجیتال و… که کاربر آن ها را دانلود می کند. در این حالت، لینک دانلود بعد از پرداخت هزینه برای کاربر قابل استفاده خواهد شد.

shopping-bag

فروشگاه اینترنتی کالاهای فیزیکی

فروشگاهی که محصولات فیزیکی و قابل لمس مثل موبایل و دیگر کالاهای دیجیتال، پوشاک، لوازم خانه، مواد غذایی، و… را ارائه می دهد در گروه فروشگاه کالای فیزیکی قرار دارد. در نوع طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مشتریان سفارش خود را ثبت کرده و کارمندان گروه فروش، محصول مورد نظر را برای مشتری می فرستند.

هدف از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با اهدافی گوناگون صورت می گیرد اما به عنوان مهم ترین هدف از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به کسب درآمد اشاره می کنیم.

هدف از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی جذب مشتری در فضای مجازی و کسب درآمد است. البته دستیابی به این هدف خیلی هم راحت نیست.

این روزها هزار هزار فروشگاه اینترنتی وجود دارند که در این میان تعداد کمی از آن ها توانسته اند موفق شوند، برای همین هم صاحب هر کسب و کاری باید به غیر از تمرکز روی طراحی سایت، به سئو و بهینه سازی سایت توجه داشته باشد. با این کار، فروشگاه اینترنتی در صفحات برتر نتایج موتورهای جستجو نمایش داده شده و در نهایت تعداد بازدید کنندگان و کاربران فروشگاه اینترنتی شما بالا می رود.

یکی از اهداف طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، بازاریابی است. صاحب هر کسب و کاری می تواند با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حجم زیادی از محصولات و نام تجاری خود را در کمترین زمان به افراد معرفی کنند. بازاریابی اینترنتی، راه به صرفه و مناسبی برای تبلیغات است.

مراحل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

این مرحله با راه اندازی یک فروشگاه یا مغازه واقعی فرق زیادی نمی کند. برای این که بازاریابی اینترنتی را به نحو احسن انجام دهید، باید تعیین کنید که تصمیم به فروش چه محصولاتی دارید.

 1. شما کننده انحصاری این گروه از محصولات هستید و یا خودتان تولید کننده اید؟
 2. زمینه ای که قصد دارید کالاهای خود را به فروش برسانید، چه مهارت هایی دارید؟
 3. زمینه ای که در آن فعالیت می کند رقبای زیادی دارد یا خیر؟

فرض بگیریم که سایت فروشگاهی فروش پوشاک راه اندازی کرده اید. حالا باید به سراغ مشخص کردن بازار هدف برویم:

 1. در این صورت بازار هدف شما کدام دسته از کاربران می باشند؟
 2. آیا به صورت اختصاصی روی فروش پوشاک خانم ها تمرکز دارید؟
 3. آیا در زمینه پوشاک کودک فعالیت دارید؟
 4. روی چه دسته از کاربران تمرکز دارید؟
 5. روی چه درجه های کیفی پوشاک فعالیت خواهید داشت و کاربران شما با چه سطح درآمدی می باشند؟

پس توجه کنید انتخاب نوع بازارهدف بعد از انتخاب نوع کالا درآینده فروشگاه شما و بعد ازراه اندازی فروشگاه اینترنتی تاثیرات بسیار مهمی دارد.

از این مرحله به بعد وارد فازاجرا خواهید شد. مسئولیت شما در این مرحله انتخاب یک نام، ثبت دامنه اینترنتی و در آخر انتخاب یک سیستم مدیریت و تولید محتوای مفید برای فعالیت شماست. همچنین اگر شما به برند سازی در طولانی مدت فکر می کنید، از همان ابتدا اصولی و درست تصمیم بگیرید و در انتخاب نام برند و لوگو دقت کافی داشته باشید. زیرا اگر وسط راه از انتخاب اسم موردنظر پشیمان شوید باید خیلی چیزها تغییر پیدا کند و در نهایت شما عقب می مانید!

صفر تا صد سایت به دست خودتان انتخاب و ساخته می شود ولی در نهایت کمی به اطلاعات تخصصی و شاید حتی برنامه نویسی نیاز پیدا می کنید. اولین چیزی که سایت نیاز دارد، یک قالب است. قالب همان ظاهر سایت شماست. حالا سیستم های مدیریت و تولید محتوای مفید برای ارتقای سایت شما نصب می گردد.

کار شما با طراحی سایت در راه اندازی اولیه فروشگاه اینترنتی به اتمام نمی رسد. بدون محتوا سایت شما چیزی برای ارائه به کاربران نخواهد داشت. تولید محتوا فروشگاه اینترنتی یکی از مهم ترین بخش هاست تا سایت شما پیشرفت کند. با در نظر گرفتن موارد تخصصی در تولید محتوا بخش بزرگی از فرآیند بازاریابی در فروشگاه اینترنتی شما پوشش پیدا می کند.

اخذ نماد اعتماد الکترونیک و مجوز های دیگر در صورت نیاز است. این علامت برای این است که نشان دهد سایت یا فروشگاه اینترنتی شما قابل اعتماد است و توسط سازمان های مربوطه کنترل می شود. ای نماد بعد از بررسی سایت، احراز هویت وصلاحیت صاحب فروشگاه سال صادر می شود و در صورتی که کسی در این مدت از شما شکایت کند، ای نماد از شما پس گرفته می شود!

فروشگاه های مختلف روش های متنوعی جهت پرداخت هزینه محصول به وجود آورده اند. این روزها با توجه به گسترش خدمات الکترونیک بانکی، بیشتر افراد گزینه پرداخت اینترنتی را ترجیح می دهند. پس دریافت درگاه از بانک های معتبر باید در برنامه شما باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چه مزایایی دارد؟

کاربران کمتر تجربه بد خواهند داشت

یکی از مزایایی که فروشگاه های اینترنتی دارد این است که شما می توانید این مخاطبان را شناسایی کنید و فروش اینترنتی خود را انجام دهید و نیاز این گروه از انسان ها را هم برطرف کنید. در صورتی که زمانی مشتری بخواهد با شما در ارتباط باشد با کمک چت آنلاین، فیدبک یا ایمیل این کار را انجام می دهد.

راحتی تشویق به خرید در سایت های فروشگاه اینترنتی

یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی تمرکز فروش روی محصولات خاص است. در صورتی که شما از تصاویر حرفه ای به همراه رنگ هایی جذاب و جنبه های محرک انسانی کمک بگیرید می توانید در تبلیغات خود فروش خوبی داشته باشید. برای ایجاد تحریک بیشتر می توانید از تایمر های معکوس و بازه محدود خرید مشتریان را ترقیب به خرید آنی کنید.

کارمندان مقرون به صرفه در فروشگاه اینترنتی

یکی از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید استخدام نیروی کار بوده که می توانید کارمندانی استخدام کنید که هزینه زندگی در آن ها به شدت پایین است. میزان نیاز شما به مشتریان اینترنتی به مراتب کمتر از کارمندان فعال در فروشگاه های فیزیکی است.

توانایی مدیریت و پردازش تعداد زیادی سفارش

صف های طولانی و شلوغی مکان های فیزیکی باعث جلوگیری از خرید کافی می گردد، ولی در فروشگاه های اینترنتی هزاران نفر می توانند به صورت همزمان خرید های خود را ثبت کنند و بعد از مدتی بسته های خود را دریافت کنند.

به راحتی می توانید به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشید

بسیاری از کاربران علاقه ای به ارسال ایمیل یا کدپستی به فروشندگان فیزیکی نمی باشند ولی در فروشگاه های اینترنتی می توان نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، آدرس و… را با توجه به نیازتان از مشتری بگیرید.

کسب و کار خود را به صورت ارگانیک و با کمک محتوا گسترش دهید

با تولید محتواهای باکیفیت و انتشار آن ها در فضای مجازی و اینترنت می توان ترافیک ارگانیک بالایی را از طریق موتور های جستجو و شبکه های اجتماعی جذب کرد، ولی این روند باید در کنار تبلیغات های متنی و کلیکی شما ادامه پیدا کند.

توانایی انجام کارها با سرعت بالا در فروشگاه اینترنتی

سرعت رشد کسب و کار های اینترنتی در حال افزایش است، پس با رعایت اصول و کمپین های هدفمند از تبلیغات نترسید. در صورتی که محصولات فیزیکی را به فروش می رسانید، به جای گسترش فروشگاه و شعبات روی گسترش انبار و تولیدی های خود تمرکز کنید و فروش را به صورت اینترنتی پیگیری کنید.

محدودیت زمانی و مکانی نداریم

فروشگاه فیزیکی محدود به محله و زمان کاری بوده و معمولا از ساعت 9 صبح تا 9 شب فعال می باشند، وقتی شما ساعت 4 صبح به چیزی نیاز داشته باشید با مشکل روبرو می شوید؛ فروشگاه های اینترنتی این مشکل را برای شما کاملا برطرف کرده اند و شما از هر نقطه جغرافیایی می توانید خرید خود را انجام داده و محصول خود را دریافت کنید.

شما با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نیازی به استخدام نیرو یا نگهبان برای فروشگاه ندارید و فقط کافیست این بسته هارا به پیک رسانده تا محصول را به مخاطبان برسانند.

فروش بین المللی در فروشگاه های اینترنتی

برند های نوپا به واسطه این روش می توانند محصولات خود را در سراسر جهان به فروش برسانند، مثلا شما در ایران زندگی می کنید و محصولات شما می تواند طرفداران و مشتریانی در انگلیس، استرالیا، آمریکای جنوبی، چین و یا کشور های همسایه پیدا کند. شما می توانید از سیستم های حمل و نقل بین المللی و… کمک بگیرید تا علاوه بر هزینه به صرفه، بتوانید مشتریان خود را به خوبی پوشش دهید.

نمایش ساده پرفروش ترین ها در سایت فروشگاه اینترنتی

یکی از مزایای عالی در تجارت الکترونیک این است که محصولات پر فروش خود را به راحتی به کاربران خود نشان دهید که محدود به یک فیلد خاص نیست، مثلا در صورتی که شما در سایت خود به فروش زغال می پردازید می توانید با توجه به کیفیت و نوع محصول کاربران خود را انتخاب و کاربرانی که برای خرید آسان به اینترنت مراجعه می کنند را مشتری خود کنید.

شخصی سازی تجربه خرید در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

شخصی سازی می تواند تاثیرات زیادی روی کاربران شما داشته باشد و افراد بسیاری را ترغیب به خرید اینترنتی کند. طراحی صفحات فرود متفاوت به شما کمک می کند کاربران خاص را مورد هدف قرار دهید و این مثل کارهایی است که شما در فروشگاه های خودتان انجام می دهید تا در اولین دید مشتری را جلب کرده و محصول را خریداری کند.

خصوصیات یک سایت فروشگاه اینترنتی موفق

یکی از مواردی که برای هر خریدار اهمیت زیادی دارد، خدماتی است که یک فروشگاه در ازای خرید محصول ارائه می دهد. این خدمات می تواند در موارد مختلفی باشد، یک فروشگاه خوب گروه پشتیبانی در نظر می گیرد تا به سوالات آن ها پاسخ دهد و به کاربران در انتخاب کالا کمک کند. فروشگاه های خوب خدمات وسوسه کننده مثل کدهای تخفیف و … برای کاربران در نظر می گیرد.

یک فروشگاه آنلاین موفق کالاهای متنوعی دارد، یعنی محصولات در چند طیف ارائه شده و در صورتی که فروشگاه محصولات گوناگونی دارد آن ها را طبقه بندی کرده، تا خرید راحتی برای کاربران آماده کند. برای مثال محصولات آرایشی و بهداشتی را از مواد غذایی و آن را از لوازم منزل جدا کند و در دسته بندی های مجزا قرار دهد. در نهایت نیاز است اطلاعات محصول به درستی ذکر شود تا افراد را ترغیب به خرید و تصمیم گیری کند.

ایمنی سایت فروشگاه های اینترنتی مسأله جدی و مهمی بوده و مصرف کنندگان نسبت به افشای اطلاعات مالی و خصوصی خود نگران هستند. فروشگاه ها باید امنیت اطلاعات شخصی مشتری را تضمین و به آن ها در این باره توضیحات لازم را ارائه کنند.

متقاعد کردن مشتری برای خرید از فروشگاه راه های زیادی دارد. در قدم اول یک فروشگاه خوب باید ظاهری مناسب و جذاب داشته باشد. یک فروشگاه اینترنتی زیبا می تواند به مشتری نشان دهد که حتماً کالای مورد نیازش را با بهترین کیفیت ممکن پیدا می کند.

ایجاد یک سیستم پرداخت روان و دقیق:

فروشگاه آنلاین مناسب امنیت سایت خود را تضمین کرده و برای مشتری ها یک سیستم پرداخت آسان و راحت آماده کند تا همه افراد با هر میزان تحصیلات از خدمات فروشگاه بهره مند شوند.

حذف خرده فروشان در بازارهای آنلاین هزینه و در آخر قیمت تمام شده را کاهش می دهد. در فروشگاه های آنلاین قوی با ایجاد تنوع بیشتر در کالاها و خدمات، قیمت ها در رنج های مختلفی ارائه می شود تا کاربران بتوانند با توجه به توانایی مالی، کالا و خدمات متناسب خود را دریافت کنند. برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با ما تماس بگیرید.

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در ادامه به 14 نکته بسیار مهم و کاربردی برای افزایش مشتری اشاره می کنیم. نکاتی که به شما کمک می کند درآمد سایت را افرایش دهید و به هدفتان یعنی ارتقای کسب و کار برسید. با ما همراه باشید و اگر نکته ای از قلم افتاده بود در بخش نظرات عنوان کنید تا به کمک شما مطلب طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را گسترش دهیم.

فروشگاه اینترنتی خود را تمیز، خلوت و طبقه بندی شده طراحی کنید

سهولت استفاده از سایت و دسترسی آسان به چیزهایی که امکان دارد بازدید کننده به آن ها نیاز داشته باشد یکی از مهمترین مواردی است که در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید موردنظر قرار بگیرد. از اضافه کردن لینک های بیش از حد در منوی اصلی اجتناب کنید.

منوهای صفحه اصلی مهمتر از آن چیزی می باشند که فکر میکنید. برای محصولات سرفصل تعیین کنید و هریک را در منوی مرتبط با خودش قرار دهید. شما در فروشگاه آنلاینتان، فقط تصویر محصولات را به نمایش می گذارید ولی همین تصاویر وقتی نامنظم و در کنار هم چیده شوند امکان انتخاب و تصمیم گیری را از مشتری گرفته و نرخ تبدیل بازدید کننده به خریدار را به شدت پایین می آورند.

محصولات را به دقت برچسب گذاری کنید و توضیحات محصول و قیمت آن را به آسانی در دید و دسترس قرار دهید. برای انتخاب کالا می توانید نقش یک مشاور و راهنمای خوب را بازی کنید.

شماره تماس باید اولین چیزی باشد که مشتری میبیند

زمان هایی وجود دارد که کاربران شما امکان دارد درباره یک محصول خاص یا روش های پرداخت سوالی داشته باشند. ارتباط شما با مخاطب از طریق تلفن در صورتی که چه گاهی اوقات به علت ترافیک زیاد بازدید کنندگان غیر ممکن به نظر می رسد ولی تاثیرات مهمی در جلب اعتماد و راهنمایی بازدید کننده دارد.

 

 از نوار جستجو کمک بگیرید

بیشتر کاربران با تصمیم قبلی برای خرید کالا به سایت شما مراجعه میکنند. یعنی مشتری می داند دنبال چیست و از قبل تصمیم خود را گرفته.

در صورتی که کالای موردنظر در صفحه اول فروشگاه اینترنتی به او نشان داده نشود و مجبور به جستجوی طولانی در صفحات سایت باشد، فروشگاه را ترک می کند. برای پرهیز از سردرگمی مشتریان یک نوار جستجو search bar یا یک چت اینترنتی می تواند کارآمد باشد. دسترسی سریع به کالا و جلوگیری از خسته شدن مشتری کلید موفقیت شما در تبدیل بازدید کننده به خریدار است.

برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ما همه این موارد را رعایت می کنیم تا بتوانید سریعا به موفقیت برسید.

بخش ” نظرات کاربران ” جادو می کند

این که تجربه خرید یک محصول از نظر دیگران چگونه بوده برای مشتریان مهم است. علت اصلی این مسئله به عدم امکان بررسی و مشاهدات واقعی یک کالا قبل از تصمیم گیری برای خرید می شود.

این گزینه می تواند مثل شمشیر دو لبه عمل کند یعنی نظرات خوب کاربران باعث فروش بیشتر یک محصول و نظرات بد آن ها باعث کاهش می گردد. این افزایش یا کاهش باعث تغییر در تصمیم نهایی مشتریان بالقوه شود.

 

از تصاویر با کیفیت کمک بگیرید

در یک مغازه شما با برداشتن، پوشیدن، بو کردن، چشیدن و حتی وزن کردن یک کالا می توانید حس دقیق تری نسبت به آن محصول داشته باشید این تجربه در خرید یا ورود به یک فروشگاه اینترنتی اتفاق نمی افتد.

برای جبران این مشکل باید از تصاویر با کیفیت و در زوایای مختلف از یک محصول کمک گرفت. برای نمایش خصوصیات محصول باید جزئیات قابل مشاهده باشند یا جزئیاتی که در تصمیم گیری برای خرید به بازدیدکننده کمک می کنند.

حواستان به گوشی های هوشمند باشد 

تصاویر، فرم ها، کلیدها، لینک ها و محتوای سایت با تغییر صفحه نمایش دچار بهم ریختگی نشوند امکان اتصال به درگاه خرید در نسخه موبایل باید به دقت چک شود و صحت و سهولت استفاده از آن مدنظر قرار گیرد.

افرادی که خریدهای خود را در فضای وب انجام می دهند کسانی می باشند که همیشه به دنبال راحت ترین راه برای انجام کارهای خود می گردند پس هرچه فراید خرید اینترنتی یا خرید از طریق موبایل برایشان ساده تر باشد، ضریب موفقیت کسب و کار شما بالاتر خواهد رفت.

ساده کردن فرایند پرداخت

علت موفقیت خیلی از برنامه های تحت وب یا اپلیکیشن های اندروید مفید بودن یا کارایی آن ها نیست بلکه سادگی و سهولت در کاربری، وجه تمایز و نقطه قوت آن ها از دیگر برنامه هاست.

بعد از انتخاب کالا توسط مشتری او را به سمت درگاه پرداخت الکترونیکی هدایت کرده و اطلاعات ضروری را برای تکمیل فرایند خرید دریافت کنید، بقیه ماجرا و جزئیات مورد نیاز برای ارسال کالا یا دیگر موارد بعد از انتقال پول هم قابل پیگیری و تعیین تکلیف است.

پیش نمایش محصولات میانبری برای افزایش فروش

شاید همه مخاطبین وقت و حوصله مراجعه به صفحه اختصاصی یک محصول را نداشته باشند یا برای تصمیم گیری نیاز به مطالعه جزئیات یک کالا را ضروری ندانند. در هر صورت با پیش نمایش یک محصول می توانید بازدید کنندگان را به مسیر کسب تجربه درباره یک کالا هدایت کنید.

پیش نمایش یک محصول و تعریف یک هایپرلینک بر روی آن برای ورود به صفحه اختصاصی باعث بالاتر رفتن نرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار می گردد.

سعی کنید نام تجاری خود را به دفعات در معرض دید مشتری قرار دهید

برای این که کاربران نام تجاری شما را به خاطر داشته باشند و جایگاه برند شما را در بازار و صحنه رقابت ثبت شود، از نمادهای بصری برای معرفی فروشگاه استفاده کنید. عمو یادگار، میمون چی توز و … مثال های خوبی می باشند.

از رنگ سازمانی شرکت یا برندتان در طراحی اجزاء فروشگاه کمک بگیرید هویت یک نام تجاری توانایی خلق بازاری ماندگار و پر بازده را برای شما به ارمغان می آورد برندهای بزرگ درس های زیادی برای شما خواهند داشت.

روش داد ستد و قوانین فروشگاه را توضیح دهید

وقتی کاربران در حال جستجوی کالای مورد نظرشان در فروشگاه اینترنتی شما می باشند یکی از مهمترین سئوالاتی که به دنبال پاسخ آن می گردند روش ارسال کالا هزینه ارسال و چگونگی عودت دادن آن در صورت پشیمانی از خرید است. در صورتی که اطلاعات ذکر شده به سادگی در دسترس نباشد انگیزه خرید به شکل قابل توجهی کاهش می یابد.

زنبیل را برای مشتری آماده کنید

برای یادآوری و هدایت مشتری برای انجام آخرین فعالیت او را تشویق کنید که محصولات مورد نظر خود را در سبد خرید قرار دهد. رنگ عبارت ” اضافه به سبد خرید” باید دعوت کننده و جذاب باشد. به خریدار اعلام کنید که مشتاق معامله با او هستید، یعنی مشتری عزیز از خرید شما سپاسگزاریم، منتظر دریافت کالای خود باشید.

حرف اول و آخر را فعلا  دنیای مجازی میزند

لینک رسانه هایی که در آن فعال هستید را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید. تبلیغات در دنیای مجازی (اینستاگرام، تلگرام و …) را به هدف جذب مخاطب و اطلاع رسانی درباره محصولات خود را با قاطعیت دنبال کنید.

فیلتر کردن همیشه هم بد نیست

طبقه بندی محصولات بر اساس شاخص های متنوع این امکان را به مشتری می دهد که با کمک ابزارهای فیلترینگ از بین انبوه اطلاعات مربوط به کالاها فقط موارد مورد علاقه را مورد بررسی قرار دهد. سایت هایی مثل آمازون، علی بابا، و ورژن وطنی آن ها دیجی کالا این کار را به خوبی انجام داده اند.

بدون جلب اعتماد فروشی اتفاق نمی افتد

نماد هایی مثل “نماد اعتماد الکترونیک” به کاربر این اطمینان را می دهد که از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت اطلاعات شخصی و رمز عبور حساب بانکی خود را بدون ترس و احساس عدم امنیت وارد کند.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

هزینه های طراحی سایت به دو بخش تقسیم می شوند. یکی هزینه های آشکار طراحی سایت که کاربران بیش تر با آن سرو کار دارند و دیگری هزینه های پنهان که شامل هزینه هاست، تولید محتوا و… است که باید با آن ها آشنا باشیم.

به طور کلی 6 عامل می تواند هزینه طراحی سایت با وردپرس و اختصاصی شما را تغییر دهد که در این صفحه به شما معرفی می کنیم.

 1. امکان های عمومی طراحی سایت
 2. نوع CMS
 3. اعتبار شرکت طراحی سایت
 4. ظاهر سایت
 5. پشتیبانی سایت
 6. سئو سایت

 

امکان های عمومی مؤثر بر قیمت طراحی سایت

امکاناتی هم هستند که به طور کلی در طراحی سایت همه سایت ها تاثیر گذارند. مثلا سایت های داینامیک که پنل مدیریتی دارند و می توان تعییرات را در کوتاهترین زمان انجام داد نسبت به سایت های استاتیک هزینه بیش تری نیاز دارند.

در نهایت همه چیز بستگی به قابلیت های یک سایت دارد و شما برای برآورد هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می توانید با ما تماس بگیرید، مشاورین الفباوب با صبر و حوصله هرچیزی که باید بدانید را به شما انتقال می دهند.

بهترین طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را از ما بخواهید!

الفباوب یکی از بهترین مراکز طراحی سایت در ایران است که شما در هرکجای ایران که باشید می توانید با این مجموعه همکاری داشته باشید! طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از مهم ترین خدماتی است که در این گروه حرفه ای، توسط افراد کارشناس برنامه نویس و تولید محتوا ارائه می گردد.

هزینه های درنظر گرفته شده برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما در این مجموعه بسیار رقابتی بوده و کیفیت فعالیت الفباوب هرگز افت نمی کند. در صورت نیاز به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای با بروز ترین امکاناتی که وجود دارد با ما تماس بگیرید! ما برای فروش بیشتر شما هم برنامه ها داریم!