کمپین رایگان آنالیز سئو کسب و کارها

سئو سایت شما در چه حال است؟ آخرین باری که سئو وب سایت خود را تحلیل کردید چه زمانی بوده؟ از رقابت کسب و کارهای آنلاین در موتورهای جست و جو چه می دانید؟ با توجه به ارزش سئو سایت در بازاریابی آنلاین برای کسب و کارها، چقدر برای بهبود و رشد آن وقت می گذارید؟ آیا هزینه و زمانی که برای بروزرسانی سئو سایت خود انجام داده اید نتیجه بخش بوده؟ الفباوب، مجموعه بزرگ ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، برای کمک به کسب و کارهای آنلاین و جلوگیری از نابود شدن مشاغلی که عمده فروش محصول و خدمات آن ها در بستر اینترنت است دست به یک حرکت جنجالی زده است:

تحلیل سئو وب سایت رایگان در 15 روز ! از 15 مهر تا 30 مهر!

ما به درخواست مشتریان عزیز، با هدف کمک به جامعه آنلاین کسب و کارهایی که در راستای تغییرات اخیر گوگل کمرنگ شده اند یا از بین رفته اند، در تلاشیم با بروزترین شیوه های تحلیل سئو سایت و دسترسی به غول ابزارهای سئو، سایت شما را بررسی کنیم. ما مشکلات سئو سایت شما را شناسایی کرده و به شما راه چاره را برای حضور در صفحات برتر گوگل نشان می دهیم.

ما با کارشناسان برجسته سئو الفباوب، سایت شما را از نظر محتوا، سرعت و لینک های خروجی و ورودی بررسی می کنیم و چالش هایی که در رابطه با سئو سایت خود دارید را اعلام می کنیم و در نهایت با ارائه راهکارهای صد در صد اصولی در خدمت شما هستیم تا فرصت حضور در فضای آنلاین را در نزد مشتریان واقعی خود از دست ندهید.

فرم درخواست رایگان بررسی و آنالیز وب سایت و کسب کار آنلاین شما

نقش الگوریتم های گوگل در سئو سایت!

گوگل، ابر جستجوی قدرتمندی است که در همه دستگاه های هوشمند جا خوش کرده و استفاده از آن بدون هیچ محدودیتی در دسترس همه دارندگان موبایل، تبلت، کامپیوتر و … قرار دارد، این موتور جست و جو برای این که بتواند به همه نیازهای کاربران پاسخ دهد مدام در حال به روز شدن و تغییرات است و سعی می کند تکنولوژی خود را به صورت لحظه ای گسترش دهد.

این تغییرات گوگل باعث تحمیل شدن استانداردهایی به سئوکاران می شود که بتوانند خود را با دانش جدید وفق دهند و سئو وب سایت های را را با توجه به سیاست های جدید به روز کنند. ما در تحلیل و بررسی سئو وب سایت رایگان خود، به نوع سئو سایت شما نیز می پردازیم و سعی داریم مطابق با جدیدترین الگوریتم های گوگل، با شما همراه شویم.

اگر رسیدگی به سئو سایت را جدی نگیرید، محو می شوید!

سئو سایت مهمترین موضوعی است که پس از طراحی کردن یک سایت باید مورد توجه قرار بگیرد، سایت بدون سئو در صفحات جستجوی گوگل جایی ندارد و دیده نخواهد شد. سئو که یکی از مهمترین روش های بازاریابی آنلاین کسب و کارهاست به شما کمک می کند در دسترس هرکسی که خدمات شما را در صفحات جستجو دنبال می کند قرار بگیرید.

این را از ما به یادگار داشته باشید که هدف گوگل، تنها تشخیص کیفیت محتوا و اعتبار سایت نیست، در واقع رتبه‌بندی آن ها برای نمایش به کاربر هم اهمیت زیادی دارد. صفحه اول نتایج جستجو حداکثر 10 سایت را به کاربران پیشنهاد می‌دهد و هر سایتی که در رتبه بالاتری باشد شانس بالاتری برای جلب توجه کاربر و افزایش بازدید خواهد داشت. پس: وقتی موضوع سئو را پیش می کشیم، وارد یک رقابت سخت و حساس خواهیم شد.

با سئوی قوی سایت، حرفه ای رقابت کن

رقابت در دنیای آنلاین از همان ابتدا وجود داشته و رقبای شما هم دست به ترفندهای مختلفی زده اند تا در صحنه همچنان باقی بمانند، با سئوی درست و اصولی وب سایت می توانید با بهترین های کسب و کار خود در صحنه رقابت باقی بمانید و به نتیجه موردنظر خود دست پیدا کنید.

تحلیل و بررسی سئو سایت شما به صورت رایگان با ما در الفباوب

در کمپینی که ما ایجاد کرده ایم، استراتژی سئو وب سایت شما در کنار کیفیت محتوا و دیگر موارد تاثیرگذار در سایت شما با استفاده از کارشناسان باتجربه سئو الفباوب مورد بررسی قرار می گیرد و پس از تحلیل کلی سایت، با شما درباره روندی که باید در پیش بگیرید صحبت می کنیم. همین حالا به ما بپیوندید و از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید!