نت یک
26 فوریه

سایت شرکتی و خدماتی نت یک

تیم نت یک افتخار این را دارد تا با ارائه ی خدمات در زمینه ی اجرای پروژه های وُیپ، شبکه پسیو و اکتیو، تامین و نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه، مشاوره و نظارت در کنار شما عزیزان باشد.

خودرولند
26 فوریه

سایت شرکتی و خدماتی خودرولند

خودرولند یکی از مجموعه های فعال در حوزه خدمات فروش و تعمیرات خودرو می باشد. شما در این سایت می توانید به صورت لحظه ای قیمت خودرو خود را مشاهده کنید و یا برای دریافت خدمات ثبت سفارش کنید تا کارشناسان خودرولند در سریعترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

ال جی سرویس
26 فوریه

سایت خدماتی ال جی سرویس

ال جی سرویس شرکتی با سابقه در زمینه تعمیر انواع تلویزیون می باشد. همچنین دارای نمایندگی از شرکت های سامسونگ، ال جی، شارپ، ایکس ویژن، پاناسونیک و سونی می‌باشد. هدف ما همیشه ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

سامسونگ سرویس
26 فوریه

سایت خدماتی سامسونگ سرویس

سامسونگ سرویس شرکتی با سابقه در زمینه تعمیر انواع تلویزیون می باشد. همچنین دارای نمایندگی از شرکت های سامسونگ، ال جی، شارپ، ایکس ویژن، پاناسونیک و سونی می باشد. هدف ما همیشه ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

سونی سرویس
26 فوریه

سایت خدماتی سونی سرویس

سونی سرویس شرکتی با سابقه در زمینه تعمیر انواع تلویزیون می باشد. همچنین دارای نمایندگی از شرکت های سامسونگ، ال جی، شارپ، ایکس ویژن، پاناسونیک و سونی می‌باشد. هدف ما همیشه ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

تعمیر تی وی
23 فوریه

سایت خدماتی تعمیر تی وی

تعمیر تی وی شرکتی با سابقه در زمینه تعمیر انواع تلویزیون می باشد. همچنین دارای نمایندگی از شرکت های سامسونگ، ال جی، شارپ، ایکس ویژن، پاناسونیک و سونی می باشد. هدف ما همیشه ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

عابدسایکو
23 فوریه

سایت پزشکی و خدماتی عابدسایکو

مرکز مشاوره و خدمات روان‎شناختی تخصصی کودک و نوجوان عابد با هدف توانمندسازی کودکان و نوجوانان در ابعاد مختلف شخصیتی، و سرعت بخشیدن به کاوش‎های علمی در راستای گره‎گشایی از مشکلات مردم در سال ۱۳۹۸ تاسیس گردیده است.

امدادرسان
22 فوریه

سایت خدماتی امدادرسان

امدادرسان با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر شوفاژ، تعمیر اجاق گاز، تعمیر کولرگازی، تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر یخچال با نیرویی کاملا متخصص و مجرب و با استفاده از بروزترین ابزار های کار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

بام پوش
26 سپتامبر

سایت خدماتی بام پوش

بام پوش با بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه اجرای شیروانی پارکینگ، استخر، انباری، ویلا، آلاچیق، سردری و … با نیرویی کاملا متخصص و مجرب و با استفاده از بروزترین ابزار های کار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.