طراحی اپلیکیشن خدماتی

9
شهریور
1401

طراحی اپلیکیشن خدماتی چگونه انجام می شود؟ هزینه طراحی اپلیکیشن خدماتی چقدر است؟ این روزها کسب و کارهای جدید برای گسترش فعالیتهای خود می بایست تجدید نظر های جدی در شیوه راائه خدمات خود کنند. این کسب و کارها برای جذب مشتریان جدید و دستیابی به حاشیه سود های مورد نظرشان بایستی نسبت به آنلاین شدن تجارتشان اقدام کنند و سهم خود را در این بازار بزرگ به دست آورند.

آنها می توانند با طراحی اپلیکیشن خدماتی به مخاطبان و کاربران بیشتری خدمت رسانی کنند و درآمدشان را افزایش دهند. اپلیکیشن ساز آنلاین الفباوب با ارائه خدمات مختلف در زمینه ساخت و طراحی اپلیکیشن فرصتی را برای انواع کسب و کارها محیا کرده است تا وارد فضای تجارت آنلاین شده و کسب و کارشان را رشد و توسعه دهند. برای مشاوره رایگان در این زمینه و اطلاع از قیمت طراحی اپلیکیشن خدماتی با مشاوران حرفه ای ما ارتباط بگیرید.

الفباوب شرکت بزرگ و قدرتمند طراحی اپلیکیشن و وب سایت به سراسر ایران خدمات خود را ارائه می دهد. این مجموعه از متخصصین و برنامه نویسان حرفه ای برخوردار است و همینطور مشاوره و پشتیبانی رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن با 02191008515 تماس بگیرید و جزئیات لازم را دریافت کنید. با الفباوب به هدف بزن! هدف تو مشتته!

طراحی اپلیکیشن خدماتی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

همثل دیگر کسب و کار ها، کسب و کارهای ارائه خدمات هم به دنبال رونق بخشیدن به کسب و کارشان می باشند و یکی از راه های رونق کسب و کار، طراحی اپلیکیشن است. کسب و کارهای خدماتی، خدمات گسترده ای ارائه می دهند و راه گسترش کسب و کار، پی بردن به نیازهای مشتری است. همین طور وقتی خدمات گسترده باشد و مشتریان زیادی داشته باشید، اهمیت مدیریت مشتریان بیش از پیش مشخص خواهد شد.

با اپلیکیشن های خدماتی می توانید کسب و کار خود را بهتر معرفی کنید و سریع تر مشتری جذب کنید. همین طور در اپلیکیشن خدماتی، تاریخچه تماس ها و درخواست های مشتری را مشاهده کرده و بهتر به مشتری خدمت رسانی خواهید کرد.

مشتری هم احساس رضایت کرده و اعتماد بیشتری نستب به شما خواهد داشت. سهولت استفاده از خدمات را با سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود برای مشتریانتان به ارمغان خواهید آورد و این از نقاط قوت کسب و کارتان خواهد بود. طراحی اپلیکیشن خدماتی توسط تیم حرفه ای الفباوب دیگر نقطه قوت شما خواهد بود.

سفارش طراحی اپلیکیشن خدماتی اختصاصی

قبل از شروع، تیم مشاوره الفباوب به شما پیشنهاد می دهد مشاوره ای رایگان و اختصاصی درباره نوع اپلیکیشن مورد نیاز خود و چگونگی افزایش درآمد از طریق طراحی اپلیکیشن خدماتی داشته باشید. مشاوران ما به شما کمک می کنند تا با صرف هزینه کمتر و کیفیت بالاتر تصمیم درستی را برای توسعه کسب و کار خود بگیرید و بهترین نوع پلتفرم برای اپلیکیشن خود انتخاب کنید.

مخاطبان طراحی اپلیکیشن خدماتی

دو گروه مخاطب اپلیکیشن های خدماتی وجود دارد. گروه نخست کاربرانی می باشند که تنها می خواهند از برنامه های خدماتی استفاده کنند و نیاز خود را برطرف کنند اما گروه دوم کاربرانی می باشند که دارای تخصص می باشند و در مقابل خدماتی که به کاربران ارائه می کنند، هزینه ای را دریافت خواهند کرد.

شما به نوعی رابط میان گروه نخست و دوم می باشید. پس برای طراحی اپلیکیشن خدماتی خود باید فیلترها و دسته بندی هایی را در نظر بگیرید که نیازهای دو گروه را به برطرف کند. بعد از برنامه ریزی و طراحی یک طرح ایده آل که در آن نیازهای هر دو گروه نخست و دوم به شکل کامل پاسخ داده شد نوبت به مرحله فنی پروژه است. به این معنا که با کدام زبان برنامه نویسی مراحل نحوه طراحی اپلیکیشن خدماتی انجام داده شود.

طراحی و ساخت طراحی اپلیکیشن خدماتی

مؤسسات و کسب و کارها به علت رشد تکنولوژی می بایست از روش های بروز به جای روش های سنتی برای جذب مشتری و افزایش درآمدشان استفاده کنند. روش هایی که علاوه بر پاسخ دادن به نیاز مشتری، کاربر دسترسی سریع به آن ها هم داشته باشد. با طراحی اپلیکیشن خدماتی می توانید خدمات خود را به شکل آنلاین در هر زمان و مکانی به مشتریان خود ارائه نمایید.

شما به نوعی رابط میان گروه نخست و دوم می باشید. پس برای طراحی اپلیکیشن خدماتی خود باید فیلترها و دسته بندی هایی را در نظر بگیرید که نیازهای دو گروه را به برطرف کند. عد از برنامه ریزی و طراحی یک طرح ایده آل که در آن نیازهای هر دو گروه نخست و دوم به شکل کامل پاسخ داده شد نوبت به مرحله فنی پروژه است. به این معنا که با کدام زبان برنامه نویسی مراحل نحوه طراحی اپلیکیشن خدماتی انجام داده شود.

طراحی اپلیکیشن خدماتی مشابه آچاره

در دنیای امروزی، بیشتر افراد حاضر در جامعه،برای انجام بیشتر کارهای مورد نظرشان، از تلفن همراه هوشمند استفاده می کنند. با توجه به مشغله های کاری و فکری که بیشتر مردم در طول روز و بلند مدت درگیر آن می باشند، نیاز جامعه به طراحی اپلیکیشن خدماتی و کاربردی، همیشه در حال افزایش است.

چون شما با طراحی اپلیکیشن خدماتی و کاربردی، می توانید دقدقه و مشغله های ذهنی افراد جامعه را کاهش دهید یا برای همیشه از میان ببرید و می توانید با قرار دادن امکانات خاصی در همه نقاط مختلف اپلیکیشن، افراد جامعه را برای استفاده از اپلیکیشن خدماتی تان تشویق کنید، هرچقدر در طراحی یک اپلیکیشن با اپلیکیشن های دیگر متفاوت تر و خاص تر باشید، اپلیکیشن شما شناخته تر خواهد شد.

از طریق طراحی اپلیکیشن خدماتی مشابه آچاره، شما می توانید هم سود دلخواهتان را داشته باشید، هم با کمک خدمات خاص و کاربردی که به مردم ارائه می دهید، در صرفه جویی وقت آن ها،نقش به سزایی داشته باشید. به عنوان مثال شما با نصب برنامه ایی مثل آچاره، می توانید هر خدمات در هر شغلی را، در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید، یا اینکه شما در طراحی اپلیکیشن خدماتی تان،می توانید اپلیکیشن را به بخش های مختلف تقسیم کنید.

مثلا در بخشی از برنامه آچاره در صورتی که شخصی قصد دریافت خدمات تعمیرات کولر را دارد.می تواند به راحتی به بخش مورد نظر رفته و با شخص مورد نظر برای تعمیر کولر صحبت کند و در بخشی دیگر،در صورتی که شخصی توانایی ارائه خدماتی مثل تعمیر کولر را دارد.بتواند در اپلیکیش نام نویسی کند و در اپلیکیشن مشغول به همکاری با مشتریان شود.

در بخش دیگری از اپلیکیشن، باید امکان ارتباط با مشتری در نظر بگیرید تا مشتری با دادن اطلاعات مثبت و منفی اپلیکیشن خدماتی تان.در رشد اپلیکیشن به شما کمک کند،چون برای بهتر شدن اپلیکیشن خدماتی تان،باید از اطلاعات کاربردی کمک بگیرید تا بتوانید اپلیکیشن تان را رشد دهید که مشتری ها،دارنده بهترین اطلاعات می باشند.

طراحی اپلیکیشن مشابه آچاره برای جامعه بسیار مفید و پر کاربرد هست، چون شخص در شلوغ ترین لحظه اش هم می تواند با زدن چند دکمه.خدمات دل خواهش را دریافت کند،مثلا مادری نمی تواند برای فرزندش که از مدرسه می آید،غذا درست کند.چون از صبح زود تا 2 ساعت بعد از تعطیلی مدرسه فرزندش،مشغول به کار در شرکت هست.

این مادر برای اینکه فرزندش به موقع غذا دریافت کند با کمک برنامه آچاره،با خانمی صحبت می کند که کار آن،حاضر کردن هر نوع غذا های خانگی با کیفیت برای مادران دارای زندگی پر مشغله است، خب طبیعتا با کمک این بخش اپلکیشن برنامه آچاره و…،آن شخص توانست به موقع برای فرزندش غذا داشته باشد.نتیجه میگیرم برنامه های خدماتی، از آنچه که فکر میکنیم بیشتر پذیرای جامعه است.

اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان چیست؟

امکانات اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان بسیار متنوع بوده و به کاربران خود کمک های بسیاری می کند طوری که اغلب کاربران اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان را بر اپلیکیشن های سنتی ترجیح می دهند.

نمایش درلحظه نقشه، کاهش هزینه ها، سهولت کاربرد، کیفیت بالا، توانایی پرداخت آنلاین تنها بخشی از مزایای اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان است.

هر کسب و کاری که خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد و می تواند خدمات خود را بر مبنای مکان ارائه دهد می تواند از اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان استفاده کرده و به سهولت بهره برداری مشتری کمک کند.

معروفترین این خدمات سرویس تاکسی آنلاین است اما خدماتی مثل تحویل غذا، خشکشویی درب منزل، انواع خدمات پزشکی، پیک موتوری، فروشگاه های آنلاین ارائه دهنده کالا و خدمات هم می توانند از اپلیکیشن خدماتی مبتنی بر مکان کمک بگیرند.

طراحی اپلیکیشن خدماتی اندروید و ios

تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون با هدف جلب رضایت مشتریان خود، در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل خدمات بی نظیری را ارائه کرده بوده و با توجه به اینکه در عصر حاضر اغلب موبایل های هوشمندی که کاربران استفاده می کنند دارای یکی از سیستم عامل های اندروید یا ios است، این امکان توسط تیم طراحی اپلیکیشن اَپمون فراهم گردیده که شما بتوانید به سادگی متناسب با نیاز خود درخواست طراحی اپلیکیشن خدماتی اندروید و ios را ارائه نمایید.

در صورتی که دارای هیچ دانش برنامه نویسی نیستید و نمی خواهید پول هنگفتی برای استخدام یک تیم برنامه نویس و طراحی اپلیکیشن بپردازید، می توانید از خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید و ios اَپمون استفاده نمایید.

مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی اپلیکیشنی بوده که خدماتی را به مشتری ارائه می دهد و در ازای ارائه خدمات هزینه یا خدمتی را از فرد دریافت می کند. طراحی اپلیکیشن، ارتباط شما با مشتری هایتان را حفظ می کند و درصورتی که مشتری خدمات مناسبی از سمت شما دریافت کند به شکل مداوم از طریق اپلیکیشن با کسب و کار شما در ارتباط خواهد بود. از جمله نمونه مزایایی که طراحی اپلیکیشن خدماتی دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بالا بردن اعتبار فروشگاه

یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. با داشتن یک اپلیکیشن خدماتی اعتبار فروشگاه خود را نسبت به فروشندگان سنتی بالاتر می برید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

از مهمترین مزایای طراحی اپلیکیشن خدماتی، صرفه جویی در زمان و هزینه است. مشتری به جای اتلاف وقت در رسیدن به فروشگاه مورد نظر، به شکل آنلاین خرید خود را انجام می دهد.

داشتن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات با کیفیت به شکل آنلاین و هرآنچه که مشتری می خواهد، باعث رضایت مشتری می شوید و در نتیجه مشتریانی وفادار خواهید داشت. از این رو طیف مشتریان خود را افزایش می دهید.

تبلیغات تاثیرگذار و هدفمند

از خصوصیات داشتن یک طراحی اپلیکیشن خدماتی، ایجاد تبلیغات تاثیرگذار و هدفمند برای مشتریان است. با طراحی اپلیکیشن خدماتی درحال تبلیغ برند و شاخه فعالیت خود هستید.

خرید ساده و سریع

سادگی استفاده از اپلیکیشن و سرعت استفاده از آن از خصوصیات مهم ایجاد اپلیکیشن خدماتی است. با طراحی رابط و تجربه کاربری عالی می توانید در این عرصه موفقیت بسیاری به دست آورید.

پشتیبانی آنلاین

برای دستیابی به رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری، اپلیکیشن خدماتی باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد تا در هر زمان مشتری بتواند با شما ارتباط برقرار کند و سوالاتش را بپرسد.

امکانات ویژه طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی اپلیکیشنی بوده که در زمینه خاصی تولید می شود و به انجام بعضی از کارهای خدماتی می پردازد و تا حد امکان سعی می کند به رفع نیاز کاربران بپردازد و روند کارهای خدماتی را تسریع بخشد. این اپلیکیشن ها حجم کارها را سبک می کند وباعث می شود درحین کسب درآمد، محبوبیت کسب کند و به رفع نیاز ها بپردازد. امکانات طراحی اپلیکیشن خدمات به موارد مختلفی تقسیم می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ارتباط مستقیم با مخاطب

از جمله مزایای لپلیکیشن خدماتی داشتن ارتباط مستقیم با مخاطب است. به سادگی و سریع تر می توانید با مخاطب در ارتباط باشید نیاز های او را بشناسید و کیفیت خدمات خود را بالا ببرید. در اپلیکیشن ها امکان پشتیبانی و پاسخ به سؤالات کاربران بهتر از سایر ابزار ها فراهم است.

سفارشی سازی

در طراحی اپلیکیشن خدماتی امکان سفارشی سازی اپلیکیشن وجود دارد. مثلا در صورتی که اپلیکیشن شما مربوط به بیمه یا حقوقی باشد، می توان قابلیت دریافت فیش پرداختی بیمه، یا دریافت ابلاغیه از اپلیکیشن وجود دارد. طراحی رابط کاربری دلخواه و متناسب با سلیقه شما هم از جمله امکانات طراحی اپلیکیشن خدماتی است.

استفاده ساده و آسان

اینکه کاربر شما قادر باشد بدون دردسر و به راحتی از اپلیکیشن شما استفاده کند، بسیار در جذب مخاطب تاثیرگذار است. اپلیکیشن خدماتی که توسط تیم الفباوب طراحی می شود دارای منوها، صفحات و دسته بندی های مختلف همراه با رابط کاربری زیبا و جذاب بوده که استفاده آسان و ساده را برای کاربر فراهم می کند.

به روزرسانی و پشتیبانی

نیاز است تا اپلیکیشن خود را هر چند ماه یکبار با به روزرسانی آپدیت و بروزکنید و خدمات جدیدتان را به دید کاربران بگذارید. تیم الفباوب امکان به روزرسانی سریع تر اپلیکیشن خدماتی فراهم بوده و می توانید هر ماه یا هر 6 ماه آن را بروزکنید و خدمات جدید ارائه بدهید.

امتیاز :
No Responses/5
اولین دیدگاه را شما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.