هزینه طراحی اپلیکیشن

18
مهر
1401

هزینه طراحی اپلیکیشن چقدر است؟ برای ساخت اپلیکیشن چقدر باید هزینه کنیم؟ یک اپلیکیشن چگونه می تواند این هزینه ها را جبران کند؟ این ها سوالاتی است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم.

الفباوب به عنوان یک شرکت حرفه ای طراحی اپلیکیشن های مختلف برای شما در سراسر ایران در کنار شماست!

هزینه طراحی اپلیکیشن چگونه حساب می شود؟

هزینه طراحی اپلیکیشن به چند عامل کلی بستگی دارد که با توجه به آن ها روی اپلیکیشن شما قیمت گذاری می شود. در ادامه به آن ها می پردازیم، در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی در مورد هر بخشی از مقالات داشتید تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند!

چه نوع اپلیکیشنی می خواهید طراحی کنید؟ – فنی

خب اول کار باید بدانید که اپلیکیشن ها به چند روش طراحی می شوند که هر کدام قیمت خودشان را دارند، هزینه طراحی اپلیکیشن نیتیو – اندروید، ios و… برای طراحی روش های گوناگونی دارند که روی قیمت کلی اپلیکیشن تاثیرگذار هستند. هزینه طراحی اپلیکیشن

برنامه های تلفن همراه بومی هم قیمت متفاوتی نسبت به اپلیکیشن های مبتنی بر وب دارند که در بخش پایانی به آن ها می پردازیم، فقط فعلا در این حد بدانید که روش فنی ساخت اپلیکیشن روی قیمت آن تاثیر می گذارد. هزینه طراحی اپلیکیشن

چه نوع اپلیکیشنی می خواهید طراحی کنید؟ – موضوعی

برنامه های تلفن همراه در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. اپلیکیشن ها در موضوعات بی شماری وجود دارند که هر کدام برای یک هدف خاص مورد استفاده قرار می گیرند؛ مثل اپلیکیشن های بازی، اپلیکیشن های سفارش غذا که از نوع کاربردی هستند و یا اپلیکیشن های سبک زندگی که در آن ورزش ها و رژیم ها، مقاله های مربوط به تست و اعتماد به نفس وجود دارند.

شما باید نوع اپلیکیشن خود را از نظر موضوعی انتخاب کنید تا متوجه شوید به چه بخش هایی نیاز دارید و هر کدام از بخش ها برای طراحی به چه ابزارها و چقدر زمان نیاز دارند. در این مرحله با توجه به این نکات به یک هزینه تقریبی از طراحی اپلیکیشن می رسید. برای برآورد دقیق هزینه طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید. هزینه طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن 100 در صد اختصاصی 100 در صد گران تر است!

شماهم حتما بسیار دیده اید که بعضی از اپلیکیشن ها در بعضی از بخش های مشترک شبیه یا کاملا مثل هم هستند، در طراحی این اپلیکیشن ها از قالب های آماده استفاده شده که هزینه کمتر و همینطور سرعت بیشتری در تحویل دارند. اما بعضی از متقاضیان طراحی اپلیکیشن از ما انتظار دارند که صفر تا صد اپلیکیشنشتان را به صورت اختصاصی طراحی کنیم که همین عامل روی هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیر بسیاری می گذارد.

در واقع هرچقدر بخش های اپلیکیشن شما طراحی تخصصی تری داشته باشد بیشتر باید هزینه کنید، پس همین موضوع را از قبل بدانید تا بعد از شنیدن هزینه طراحی اپلیکیشن خیلی تعجب نکنید. هزینه طراحی اپلیکیشن

امکانات خاصی که قرار است به اپلیکیشن اضافه کنید، همگی هزینه دارند!

صد در صد شما قبل از انجام ساخت اپلیکیشن و برآورد هزینه طراحی اپلیکیشن خود ایده هایی دارید که باید اجرا شوند و نوعی امکانات خاص به شمار می روند. مثل پنل ثبت نام از طریق ایمیل یا اس ام اس، ارسال نوتیفکشن از طریق اپلیکیشن برای مخاطب، امکان به روزرسانی اپلیکیشن با توجه به داده های کاربر و… هزینه طراحی اپلیکیشن

همه این موارد در هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیر گذار هستند و شما باید این امکانات را برای تیم طراحی و ساخت اپلیکیشن توضیح دهید تا به صورت دقیق هزینه نهایی را بررسی کنند.

برای یک حساب سرانگشتی با ما در الفباوب تماس بگیرید

اگر خیلی زمان حساب و کتاب ندارید و واقعا نمی دانید چگونه و از کجا شروع کنید با ما در الفباوب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم، الفباوب یک شرکت قدیمی و حرفه ای طراحی اپلیکیشن است که کارشناسانی بسیار مجرب در زمینه مشاوره در اختیار دارد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره کاملا رایگان تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. این تیم برجسته با حوصله شما را راهنمایی می کند و در تلاش است برای پیشرفت شما در دنیای آنلاین همه روش های جدید و کاربردی را در پیش بگیرد. هزینه طراحی اپلیکیشن

الفباوب با طراحی اپلیکیشن در همه شهرهای ایران این امکان را ایجاد کرده تا در هرکجایی که هستید از ایده هایی که دارید به بهترین شکل بهره برداری کنید! 

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید با توجه به معیارهای خاصی تعیین محاسبه می شود. با این حال بهتر است بدانیم که بیشتر از ۷۰ درصد گوشی های در دست مردم با سیستم عامل اندروید کار می کنند و به دلیل محدودیت هایی که شرکت اپل برای کشور ما ایجاد کرده است، ساخت اپلیکیشن اندروید متقاضی بیشتری دارد و از بزرگترین بازارهای هدف برای ساخت اپلیکیشن محسوب می شود. اما شاید برای شما جالب باشد که هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید پایین تر از هزینه ساخت اپلیکیشن آی او اس است.

عوامل زیادی بر روی هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید اثر می گذارند و این بستگی به درخواست های شما و خدماتی دارد که می خواهید با ساخت اپلیکیشن ارائه دهید. اینکه سرویس دهی شما به چه صورت بود و چه خدمات اضافه بر سازمانی را می خواهید ارائه دهید در هزینه ساخت اپلیکیشن تاثیر بسیاری دارد. برای مثال این گزینه ها می توانند بر روی هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید تاثیر زیادی داشته باشند:

 • نیاز داشتن به نقشه هزینه طراحی اپلیکیشن
 • نیاز به مسیریابی
 • تخمین مسافت
 • یافتن لوکیشن

تمام این موارد در هزینه ساخت اپلیکیشن منظور خواهد شد. پس لازم است قبل از درخواست خدمت نسبت به ارائه پروپزالی دقیق که تمام خواسته ها و نیازهای شما را در بر داشته باشد اقدام کنید.

به این شکل می توانید هزینه ساخت اپلیکیشن را به طور دقیق تر تخمین زده و با صرف مبلغی مناسب کار خود را پیش ببرید. هزینه طراحی اپلیکیشن

در الفباوب کارشناسان انتظارات شما را بررسی می کنند و با توجه به انتظاراتی که دارید هزینه طراحی اپلیکیشن را اعلام می کنند.

هزینه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی از اقداماتی است که به کمک آن می توانید فروش خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید. طراحی فروشگاه اینترنتی با معرفی بهینه محصولات و خدمات، ارتباط موثر با مشتری، ارائه امکانات و تخفیف های ویژه و… می تواند جلب حداکثری رضایت مخاطبین را برای شما به ارمغان بیاورید. مثلا می توانید با ارسال پوش نوتیفیکیشن آنها را متمایل به خرید از فروشگاه خود کنید. بنابراین با داشتن اپلیکیشن فروش اختصاصی در هرلحضه در دستان مخاطب خود قرار دارید.

هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید فروشگاهی

امروزه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی از متقاصیان زیادی برخوردار است و با توجه به شیوع ویروس کرونا و تمایل افراد به خرید اینترنتی، اگر کسب و کار فروشگاهی دارید بهتر است با صرف مبلغی مبنی بر هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید فروش محصولات، کسب و کار خود را به صورت چشم گیری ارتفا دهید.

هزینه ساخت اپلیکیشن حرفه ای در ابتدای کار شاید به صرفه نباشد اما پس از اینکه کمی کار شما رونق گرفت و افراد از خدمات شما راضی بودند به فکر انجام آن باشید. در واقع هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید فروش محصولات بستگی به نیاز شما دارد و اینکه بخواهید خدمات خود را در چه سطحی ارائه دهید. با این حال بهتر است قبل از اقدام به بازار کار و رقبای خود نگاهی بیندازید و اگر می خواهید قدم بزرگی در این زمینه بردارید سعی کنید کمبودهای موجود در ساخت اپلیکیشن رقبا را با صرف مبلغی برای هزینه ساخت اپلیکیشن حرفه ای جبران کنید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی امکانات بسیار متعددی دارد، پرداخت آنلاین، تبلیغات، تبلیغات درون اپلیکیشن، مقایسه محصولات، فروشگاه چند مارکتی و … که همگی به شما برای داشتن یک آپ موفق کمک می کند.

طراحان و برنامه نویسان ماهر معیارهای خاصی برای تعیین هزینه ساخت اپلیکیشن در نظر دارند و بر اساس آنها هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید و آی او اس را تعیین کرده و هزینه ساخت اپلیکیشن را محاسبه می کنند. در این میان لازم است به آنها اعتماد کرده و از پیشنهادات آنها در جهت بهبود ساخت اپلیکیشن و استفاده راحت آن توسط کاربران استقبال کنید. هزینه طراحی اپلیکیشن

هزینه ساخت اپلیکیشن iOS

هزینه ساخت اپلیکیشن ios نسبت به اندروید بیشتر می باشد. دلیل این موضوع هزینه بالای ابزار و برنامه نویسان متخصص در زمینه ساخت اپلیکیشن ios خواهد بود. سیستم عامل ios بصورت انحصاری برای محصولات شرکت Apple طراحی شده است. از ویژگی های اپلیکیشن های مختص این سیستم عامل می توان به پایداری بالا و سرعت اجرای مناسب اشاره کرد. خود این موضوع نیز وابسته به سخت افزار قدرتمند گوشی های آیفون می باشد. الفباوب این آمادگی را دارد که طراحی اپلیکیشن ios را با بروزترین خدمات و بهترین به انجام برساند.

طراحی اپلیکیشن صادقیه


خب، در این بخش تصمیم داریم درباره موضوعاتی که بالاتر توضیح دادیم و گفتیم چگونه روی هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیر می گذارد صحبت کنیم. هر سوالی در این باره داشتید می توانید در بخش پایانی وب سایت در کامنت ها ذکر کنید تا سریعا به آن ها پاسخ دهیم.

انواع طراحی اپلیکیشن از نظر فنی چیست؟

بالاتر به شما گفتیم که انواع اپلیکیشن از نظر فنی هزینه متفاوتی با یکدیگر دارند. در این بخش سه نوع اصلی اپلیکیشن های بومی – مبتی بر وب و همینطور ترکیبی را به شما به صورت کاملا خلاصه ارائه می دهیم.

اپلیکیشن های بومی هزینه طراحی اپلیکیشن

برنامه های بومی برنامه هایی هستند که ما معمولاً در فروشگاه های اپلیکیشن مانند Google Play یا App Store پیدا می کنیم. برای استفاده از آن ها، شخص باید برنامه ای را در دستگاه تلفن همراه خود نصب و فعال کند. هزینه طراحی اپلیکیشن بومی با توجه به نوع اندروید یا IOS آن کاملا متفاوت است.

این برنامه ها برای یک سیستم عامل خاص ایجاد شده اند و به همین خاطر به آن ها برنامه های بومی گفته می شود زیرا تنها برای یک سیستم عامل خاص هستند. اگر برنامه iOS ایجاد کنید، کاربران Android نمی توانند از آن استفاده کنند و بالعکس.

اگر تصمیم به ساخت برنامه برای چندین سیستم عامل داشته باشید، معمولاً به توسعه دهندگان جداگانه ای نیاز دارید. به این دلیل که زبان برنامه نویسی مورد استفاده برای سیستم عامل های مختلف یکسان نیست.

علاوه بر این، برای تدوین انواع اپلیکیشن موبایل، توسعه دهندگان از ابزارهای ویژه هر سیستم عامل استفاده می کنند. از آنجا که برنامه های بومی از طریق فروشگاه های برنامه توزیع می شوند، ممکن است مدتی طول بکشد تا کاربران بتوانند به روزرسانی ها را در برنامه خود مشاهده کنند، زیرا فروشگاه های اپلیکیشن مثل اپ استور و گوگل پلی معمولاً به مدتی برای تأیید به روزرسانی نیاز دارند. برای اطلاع از هزینه طراحی اپلیکیشن تماس بگیرید.

نقاط مثبت اپلیکیشن های بومی

 • عملکرد بالا و سرعت از آنجا که این برنامه ها تنها برای سیستم عامل خاصی طراحی شده اند، از نظر عملکرد سریع و قابل اعتماد می باشند.
 • تجربه کاربری خوب توسعه دهندگان با استفاده از رابط کاربری محلی، تجربه کاربری مثبت را تضمین می کنند. هزینه طراحی اپلیکیشن
 • دسترسی آسان برنامه های بومی را می توان از طریق فروشگاه های برنامه مانند Google Play یا App Store توزیع کرد که در آنجا پیدا کردن و بارگیری آن ها برای کاربران آسان است.
 • دسترسی و تعامل با تعداد زیادی از ویژگی های دستگاه هنگام دریافت رضایت کاربران برای دسترسی به ویژگی های دستگاه (مانند گالری تصاویر، میکروفون، دوربین و غیره)، یک برنامه بومی مستقیماً به سخت افزار متصل می شود، بنابراین می تواند تجربه کاربری بهتر و فرصت های تعاملی را ارائه دهد.

طراحی اپلیکیشن بهارستان

اپلیکیشن های مبتی بر وب

به این نوع اپلیکیشن موبایل می توان از طریق مرورگر تلفن همراه دسترسی پیدا کرد – در واقع آن ها وب سایت های ریسپانسیو هستند که با موبایل ها و تبلت های مخاطب و همینطور مرورگرهای مختلف مثل کروم، اکسپلور، فایرفاکس و… سازگار هستند. ا

گر به عنوان مثال با استفاده از مرورگر تلفن همراه خود به اینستاگرام بروید، ایده روشنی از ظاهر یک برنامه موبایل مبتنی بر وب دریافت خواهید کرد. اپلیکیشن های موبایل تحت وب مشابه برنامه های تلفن همراه بومی عمل می کنند. هزینه طراحی اپلیکیشن

اگر تصمیم دارید یک برنامه وب ایجاد کنید دیگر به چند توسعه دهنده نیازی نخواهید داشت. به جای ایجاد چندین محصول، توسعه دهنده یک برنامه ایجاد خواهد کرد که تقریباً در همه دستگاه ها اجرا می شود. برنامه های وب معمولاً با HTML5، CSS و JavaScript نوشته می شوند.

توسعه دهندگان می توانند از کتابخانه ها و چارچوب های مختلف مانند React، Angular، Vue و موارد دیگر استفاده کنند کاربر نیازی نیست که چیزی را در دستگاه بارگیری کند – برای دسترسی به URL لازم و استفاده از برنامه فقط به اتصال اینترنت احتیاج دارد.

برنامه به ویژگی های دستگاه، از جمله تقویم، مخاطبین و غیره دسترسی ندارد. ویژگی های آن محدود به مرورگر تلفن همراه است که شخص در تلفن همراه استفاده می کند.

برخی از توسعه دهندگان به برنامه های وب روی می آورند زیرا نمی خواهند به فروشگاه های برنامه و قوانین آن ها وابسته باشند. داستان هایی به صورت آنلاین توسط توسعه دهندگان وجود دارد که شکایت دارند که برنامه های آنها بدون دلیل مشخصی از فروشگاه ها حذف شده است و این ممکن است منجر به از دست دادن سرمایه شود.

هزینه طراحی اپلیکیشن مبتنی بر وب به تعداد صفحات طراحی شده بستگی دارد.

نقاط مثبت اپلیکیشن های مبتی بر وب
 • هزینه های توسعه کمتر: نیازی به ایجاد محصولات جداگانه برای سیستم عامل های مختلف نیست، بنابراین هزینه توسعه در مقایسه با برنامه های بومی کمتر خواهد بود.
 • نیازی به ذخیره سازی دستگاه نیست: کاربرانی که فضای ذخیره سازی کمی دارند تمایل بیشتری به استفاده از برنامه های مبتنی بر وب دارند.
 • تقریباً از هر دستگاهی می توانید به آن دسترسی داشته باشید: فرقی نمی کند که یک کاربر دارای تلفن اندروید یا iPhone باشد، از هر دو دستگاه می توان به این برنامه دسترسی داشت.

طراحی اپلیکیشن غرب تهران

اپلیکیشن های ترکیبی

این نوع از انواع اپلیکیشن موبایل ترکیبی از برنامه های بومی و مبتنی بر وب هستند – آن ها دقیقاً مانند برنامه های بومی به نظر می رسند و عمل می کنند اما با استفاده از فناوری های وب چند پلتفرمی توسعه یافته اند.

از یک برنامه ترکیبی می توان در سیستم عامل های مختلف مانند Android،iOS و Windows کمک گرفت. بعضی از برنامه های کاملاً شناخته شده در واقع برنامه های ترکیبی هستند، به عنوان مثال، توییتر، اینستاگرام، اسنپ. هزینه طراحی اپلیکیشن ترکیبی بسیار به صرفه و مناسب می باشد.

مزایای طراحی اپلیکیشن ترکیبی

 • روند توسعه سریع و هزینه های کمتر: نیازی به استخدام برنامه نویسان مختلف ندارید. یک برنامه نویس می تواند برنامه ای بسازد که کاربران بتوانند از آن در دستگاه های مختلف استفاده کنند. این موضوع روند توسعه برنامه را سریع تر و ارزان تر می کند.
 • نگهداری کم هزینه: شما می توانید هر چند بار که می خواهید برنامه خود را به روز کنید و همه کاربران به روز می شوند – مهم نیست که از iPhone یا تلفن Android استفاده می کنند. هزینه طراحی اپلیکیشن
 • تعداد زیادی API: از API های معروفی مانند موقعیت جغرافیایی، شتاب سنج و ژیروسکوپ می توان استفاده کرد.

هزینه اپلیکیشن ترکیبی نیز به نوع زبان برنامه نویسی و همینطور امکاناتی که به آن اضافه می شود تعیین می گردد.

حالا برویم سراغ امکاناتی که می توانید روی اپلیکیشن خود اجرا کنید!

به نظر شما چه امکاناتی را می توان روی اپلیکیشن ها اجرا کرد تا بتوانیم از طریق اپلیکیشن طراحی شده بهترین نتیجه را برای رسیدن به اهداف خود بگیریم. همانطور که قبل تر گفتیم امکانات اضافه روی اپلیکیشن ها روی هزینه طراحی اپلیکیشن به صورت کلی تاثیرگذار هستند.

با ما همراه باشید تا به این امکانات ویژه که روی هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیر دارند، بپردازیم. هزینه طراحی اپلیکیشن

قابلیت جستجو

در نظر گرفتن قابلیت جستجو ساده به نظر می رسد، اما بهتر است بدانید که بسیاری از اپ ها به این قابلیت توجهی ندارند؛ در حالی که این قابلیت یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین قسمت ها برای کاربران است. توانایی جستجو در برنامه یا اینترنت مهم است و اگرچه برای اپ های مبتنی بر بازی چندان کارساز نخواهد بود، اما برای طراحی اپلیکیشن های تجارت و سوشال ضروری است.

پوش نوتیفیکیشن

این قابلیت از ارسال ایمیل راحت تر است؛ به علاوه دیگر نگران قرار گرفتن آن در ایمیل های اسپم مشتریانتان نخواهید بود. اعلان های فشرده می توانند متنی، گرافیکی یا ترکیبی از هر دو باشند و می توانید به راحتی محتوای مورد نظرتان را برای کاربران ارسال کنید.

پوش نوتیفیکیشن های شخصی سازی شده و مرتبط با کاربر بسیار بهتر از پیام های ناخواسته عمل می کنند؛ چون احتمال اینکه مورد توجه کاربران قرار بگیرند بسیار زیادتر است. هزینه طراحی اپلیکیشن

اضافه کردن این امکان برای شما روی هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیرگذار است و می توانید جزئیات بیشتر را در زمان مشاوره گرفتن دریافت کنید.

فیدبک یا بازخوردهای مخاطبان

بهترین راه برای درک این مساله که آیا اپلیکیشن رفع کننده نیاز کاربر است یا نه، این است که از خود کاربر بپرسید. بازخوردها، بهترین راه برای جذب مشتری هستند. از این بازخوردها می توانید دریابید که کدام قسمت از اپ باید حتما وجود داشته باشد و کدام قسمت ها باید اصلاح یا حذف شوند.

پس فراموش نکنید که یک دکمه «بازخورد» یا «فیدبک» در اپ تعبیه کنید؛ به این ترتیب، هر کاربری می تواند نظراتش را در مورد کار با اپلیکیشن به شما اطلاع دهد. این کار باعث بهتر شدن برنامه و درس گرفتن شما از بهبود طراحی اپلیکیشن می شود.

اضافه کردن این بخش در خود اپلیکیشن روی هزینه طراحی اپلیکیشن به صورت کلی هزینه دارد اما بازهم بستگی دارد چقدر از وقت طراح ما را بگیرد!

شخصی سازی برای کاربران

با شخصی سازی محتوا، طرح بندی و عملکرد سیستم، می توان تجربه را متناسب با نیازهای کاربر تنظیم کرد. کاربران دوست دارند رنگ، سایز و حتی فونت اپ را به سلیقه خود تغییر دهند. برای نمایش پوش نوتیفیکیشن ها زمانبندی تعیین کنند، آدرس یا شماره کارت های مورد نیاز یا سایر اطلاعات متناسب با نوع اپلیکیشن را برای استفاده های بعدی در آن ذخیره کنند.

این امکان باید قبل از پیاده سازی در حالت های مختلف طراحی شود که صد در صد روی هزینه طراحی اپلیکیشن تاثیراتی می گذارد. قبل از سفارش طراحی اپلیکیشن این مورد را در صورت نیاز با تیم خود درمیان بگذارید تا در پایان کار ناگهان از دیدن هزینه طراحی اپلیکیشن غافلگیر نشوید.

ثبت نام و ورود کاربران

قرار دادن یک فرم ثبت نام ساده و سریع نشان می دهد که توسعه دهنده، کاربر را درک می کند. می داند چه چیزی کاربر را اذیت می کند و به خواسته انها احترام می گذارد و این باعث ایجاد یک همدلی بین سازنده اپلیکیشن و کاربر می شود.

قرار دادن فرم ثبت نام سریع و ساده کلید طلایی موفقیت در طراحی UX یک اپلیکیشن موبایل است. ایجاد فرمی که در آن تنها از اطلاعات ضروری سوال می شود و نه چیزی بیشتر. این اطلاعات بسته به نوع اپلیکیشن می تواند شامل یک نام کاربری، رمز عبور و آدرس ایمیل باشد. مواردی مثل شماره تلفن، سن یا جنسیت موارد اضافی و غیر ضروری هستند.

البته در شرایطی که استفاده از اپلیکیشن به سن کاربر مرتبط باشد قرار دادن گزینه سن نیز ضرورت محسوب می شود. مورد دیگری که باید در نظر داشت امکان تایید حساب کاربری است. تایید حساب کاربری یک استاندارد است که جهت امنیت برنامه ها استفاده می شود. خیلی از اپلیکیشن ها یک لینک تایید به ایمیل کاربر ارسال می کنند.

اما گاهی فراموش می کنیم که اپلیکیشن مخصوص موبایل طراحی شده است و هدایت کردن کاربر به سمت ایمیل ممکن است برای کاربر دشوار باشد. به جای محدود کردن این کار به ایمیل می توان به سادگی از امکان تماس صوتی یا SMS استفاده کرد. گاهی نیز جهت تایید حساب کاربری می توان از شماره تلفن به جای ایمیل استفاده کرد.

هزینه طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل

به پایان مقاله هزینه طراحی اپلیکیشن رسیدیم!

خب، این هم از مقاله کاربردی هزینه طراحی اپلیکیشن که امیدواریم توانسته باشیم تا جای ممکن مسیر شما را روشن کنیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده تماس بگیرید و سفارش خود را برای دریافت مشاوره رایگان و طراحی اپلیکیشن و در نهایت براورد هزینه طراحی اپلیکیشن ثبت کنید!

برای اطلاع از هزینه طراحی اپلیکیشن تهران و هر شهری دیگری از ایران عزیز، تماس بگیرید. کارشناسان به صورت کاملا حرفه ای و حساب شده شما را راهنمایی می کنند. هزینه طراحی اپلیکیشن

موضوعات مقاله

امتیاز :
5/5
اولین دیدگاه را شما بنویسید.

6 دیدگاه برای “هزینه طراحی اپلیکیشن

  1. سلام دوست عزیز، با 02191008515 یا 02188802289 تماس بگیرید، کارشناسان راهنماییتون می کنند.

 1. سلام من زیاد نفهمیدم مبتنی بر وب چیه توضیح بیشتری میدین منظورم طراحی اپلیکیشن تحت وب هستش

  1. سلام، ممنون از توجهتون، اپلیکیشن های مبتنی بر وب رو حتما دیدید، برای مثال بارها پیش اومده از نسخه اینترنتی اینستاگرام در گوگل کروم استفاده کنید، در واقع همان آدرس سایتی که در دسترس شما قرار می گیره و می تونین هرکاری که در اپلیکیشن انجام میدین رو در این بخش پیش ببرید. به بیان خیلی ساده تر اپلیکیشن های مبتنی بر وب همان نسخه وب سایتی اپلیکیشن ها هست که بدون اینترنت نمی توتونین بهش دسترسی داشته باشید و از طریق مرورگرهایی مثل کروم بهش متصل میشین.

  1. سلام، همونطور که توی مقاله اشاره کردیم بستگی داره نوع طراحی اپلیکیشن شما چی باشه و چقدر بخواین گسترده کار کنید. در هر صورت در تماس تلفنی کارشناسان سریعا پاسخ شمارو به بهترین شکل ممکن ارائه میدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *