هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

29
آذر
1401

چگونه می توانیم یک اپلیکیشن فروشگاهی مثل دیجی کالا داشته باشیم؟ هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا چقدر است؟ دیجی كالا به عنوان پر كاربر ترین فروشگاه آنلاین ایران و منطقه در حال تبدیل شدن به اولین مرجع خرید و فروش آنلاین است.

بیشتر کسب و کارهای کوچک از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام برای فروش محصولات و خدمات خود کمک می گیرند، اما شبکه های اجتماعی یکی از ابزارهای ایجاد تعامل با مشتری است و شما به اطلاعات مشتریان دسترسی نخواهید داشت،یعنی در صورتی که برنامه موردنظر به هر دلیلی از دسترس خارج شود شما مشتریان خود را از دست می دهید، حالا اگر یک اپلیکیشن داشته باشید همچنان در صحنه باقی می مانید مشکلی در فروش شما ایجاد نخواهد شد.

داشتن سایت و اپلیکیشن مشابه دیجی كالا از نظر امكاناتی نظیر ساختار برنامه نویسی، رابط كاربری مناسب و… آرزوی هر شخص یا مجموعه ای است كه بتواند به اهداف خود برسد. الفباوب با کمک بهترین متخصصین برنامه نویسی با تجربه كاری بالا در زمینه طراحی اپلیکیشن در بخش اپ های فروشگاهی آماده ارائه خدمات و قابلیت های موردنظر شماست. همین حالا برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با راه اندازی اپلیکیشن مشابه دیجی كالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست طراحی اپلیکیشن : تماس با 02188424079 

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

چرا طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی كالا مهم است؟ هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا چقدر است؟

در چند سال اخیر به خاطر افزایش مشغله افراد و وقت نداشتن برای گشتن بازارها و مراکز خرید، استقبال بسیاری از فروشگاه های اینترنتی شده است و دیجی كالا یکی از پرطرفدارترین فروشگاه های شناخته شده در سراسر ایران است.

يکی از علل موفقت دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات، رابط كاربری  ساده و لذت بخش آن است. سادگی نکته ای مهم برای موفقیت و همه پسند بودن اپلیکیشن هاست. با طراحی فروشگاه اینترنتی و ورود به دنیای فروش آنلاین چند قدم از فروشندگان سنتی جلوتر هستید.

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

چگونه برنامه نویس مناسب برای طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی كالا پیدا کنیم؟

يکی از پرسش های معمول و متداول مساله کیفیت و عملیاتی بودن فروشگاه اینترنتی است. برای اینكه بتوانید بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی كالا را پیدا کنید الفباوب چند توصیه بسیار ساده ولی با اهمیت برای شما دارد. يکی از بهترین راه های پیدا کرده برنامه نویس های مناسب مشاهده نمونه كار های ان شرکت است. الفباوب با سابقه فعالیت بالا در طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی در کنار شماست.

يکی از ملاک های بسیار مهم دیگر کیفیت و قیمت مناسب است. قطعا ارائه خدمات مناسب نیازمند متناسب با هزینه ها خواهد بود و البته به علت آماده بودن محصول خرید اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی كالا توسط الفباوب عاملی باعث كاهش هزینه های تولید برای مشتریان عزیز شده است.

عامل بسیار مهم دیگر پشتبانی مناسیب است. تجربه به ما ثابت کرده كه پس از راه اندازی و تحویل فروشگاه به مشتری با توجه به نیاز های جدید برای اعمال تغییرات و یا به وجود آمدن مشکل در كار اپلیکیشن نیاز به پشتیبانی مناسیب دارد كه الفباوب تضمین کفیت را برای شما به ارمغان اورده است.

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

چرا طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی كالا انجام بشود؟

يکی از عوامل مهم كه توجه دیجی كالا را هم به خود جلب کرده است تجارتی الکترونيک دو طرفه است. یعنی فروشگاه اینترنتی علاوه بر خریدارن، برای فروشندگان هم هم مفید واقع شود. حذف واسطه ها و دست به دست شدن های زیاد كالا بین فروشندگان موجب كاهش هزینه ها و قیمت همه شده كالا است. اهمیت فروش كالا ها بدون واسطه برای همه مشخص است.

حذف واسطه ها برای تولید کنندگان بسیار مناسب است و آنها میتوانند با طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا مستقل خود واسطه ها را حذف نمایند و از این طریق منافع مشترک چه برای خریدار و چه برای تولید کننده فراهم سازند. يکی دیگر از مزایای طراحی اپلیکیشن، صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه و زمان است. هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

نکات دیگری مثل امتیاز دهی و نظر های كاربران برای كالا ها، تنوع زیاد محصول ها، وجود فروشندگان زیاد در اپلیکیشن فروشگاهی،امكان مقایسه بین محصول ها، خدمات همه وقت و پشتبانی و… از مزایای آن است.

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

برای طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی كالا چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

طراحی سایت فروشگاهی مشابه دیجی كالا زمانی به كار شما می آید كه شما هم تصمیم دارید خدمات و محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید و مشتریان اینترنتی را جذب خود کنید، در ابتدا نیاز دارید كه بستری داشته باشید تا این خدمات  محصولات را به عرضه نمایش بگذارید تا كاربرانی كه در اینترنت قصد خرید دارند و تمایل دارند خرید اینترنتی کنند محصولات شما را ببینند و اقدام به خرید کنند. هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

در ضمن اگر می خواهید با اپلیکیشن های بزرگ و قدرتمند رقابت کنید باید سریعا پس از اتمام طراحی اپلیکیشن تبلیغات و بازاریابی اپلیکیشن را جدی بگیرید.

خرید و ثبت دامنه

دامنه یا دامین همان نام سایت شما است، شما باید نام دلخواه خودتان را به اسم خودتان ثبت کنید تا مالک این دامین شوید. برای خرید دامنه از شرکت های خرید و فروش دامنه استفاده کنید. الفباوب صفر تا صد این مراحل را خودش برعهده می گیرد. هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

خرید هاست و یا میزبانی وب

پس از این كه نام فروشگاه اینترنتی خود را انتخاب و دامین مورد نظر را به نام خود ثبت کردید لازم است كه فضایی در اینترنت داشته باشید كه سایت شما در آن قرار گیرد. به این فضا، هاست یا میزبانی وب می گویند كه با خرید هاست دیگر فضا برای آپلود سایت شما با نام دامنه دلخواهتان آماده است.

برای خرید هاست باید از شرکت های هاستینگ اقدام کنید كه سایت های معتبری در اینترنت دارند و همینطور می توانید از شرکت الفبا وب برای خرید هاست اقدام کند تا ضمن طراحی سایت شما و پشتیبانی سایت های طراحی شده شما پشتیبان سرورها و هاست شما هم باشد.

محتواگذاری و آپدیت سایت و سئو

بعد از این كه سایت شما طراحی شد و به اصطلاح آپدیت شد وقت آن است كه سایت خود را آپدیت کنید و محصولات و خدمات خود را در سایت به معرض نمایش بگذارید. قدم بعدی این است كه سایت خودتان را به جایگاهی برسانید كه اگر مشتری در گوگل محصولی ر جستجو کرد، سایت شما به مشتری نشان داده شود و این كار فقط از طریق آپدیت سایت و سئو و بهینه سازی وب سایت امكان پذیر است.

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

قیمت طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا مشابه دیجی كالا در الفبا وب

قیمت طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا مشابه دیجی كالا در الفبا وب بسیار مناسب و ایده ال شماست چون الفبا وب با توجه به بودجه و خواست شما بهترین تعرفه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی كالا در الفبا وب بسته به درخواست شما تعیین می شود و شما باید تصمیم بگیرید آیا طراحی سایت مشابه دیجی كالا برای شما كافیت یا تمایل به طراحی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی كالا را هم دارید.

قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی كالا در الفبا وب از 2.000.000 شروع می شود تا 100.000.000 تومان، كه متناسب با امكاناتی كه مد نظر شماست تعریف می شود و به منظور اطلاع از قیمت دقیق طرح درخواستی خودتون می تونید با شرکت تماس حاصل کنید تا كامل راهنمایی شوید.

بعد از طراحی سایت بسیاری از مشتریان تمایل به پشتبانی سایتشان توسط الفبا وب و همینطور سئو و بهینه سازی سایتشان را دارند كه این هم تعرفه جداگانه دارد كه با توجه به درخواست شما تعیین قیمت می شود. هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

الفبا وب سایت فروشگاهی مورد نظرتان را با بهترین و حرفه ای ترین طراحی به شما ارائه می دهد. چون الفبا وب سال هاست با جلب رضایت مشتریان خود بهترین ایده ها را با بهترین قیمت اجرایی کرده است پس به مشتری های خود با هدف مالی نگاه نمی کند.

با طراحی اپلیکیشن دیجی كالا می توانید فروش خود را افزایش داده و مشتریان خود را حفظ کنید. علاوه بر این برند شما هم بیش از پیش شناخته می شود و همه این ها تنها با طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا اندروید امكان پذیر است. شاید باورش در وهله اول برای شما سخت باشد ولی حقیقت این است كه این امر به سادگی امكان پذیر است.

امروزه روند استفاده از تلفن های هوشمند به شدت رو به افزایش است و افرادی در این عرصه موفق خواهند بود كه با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در کنار وب سایت فروشگاهی خود مشتریان بیشتری را به فروشگاه خود جذب کنند.

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا وارد رقابت با بزرگ ترین فروشگاه های آنلاین شوید!

تماس با الفباوب برای طراحی اپلیکیشن

گروه طراحی الفباوب با طراحی اپلیکیشن های اندروید، ios و انوع اپلیکیشن های کاربردی، پزشکی، فروشگاهی، خدماتی، بازی، پیامرسان و … در کنار شماست تا بهترین ها را به شما ارائه کند. این مجموعه به معنای واقعی شما را در رسیدن به موفقیت در عرصه کسب و كارتان یاری می رساند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و همینطور ثبت درخواست خود از طریق شماره تماس های ذکر شده در همین صفحه با ما تماس بگیرید! در این شرکت حرفه ای طراحی اپلیکیشن برای سراسر ایران، مشاوره 100% رایگان نیز برای دریافت نتیجه بخش ترین خدمات صورت می گیرد.

هزینه ساخت اپلیکیشن دیجی کالا

موضوعات مقاله

امتیاز :
No Responses/5
اولین دیدگاه را شما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *