طراحی سایت با برنامه نویسی

30
خرداد
1401

سلام عزیزان! امیدواریم از هر کجایی که تصمیم به طراحی سایت با برنامه نویسی گرفته اید بتوانید راه خود را با موفقیت هر چه تمام تر ادامه دهید! در این مقاله می خواهیم به صورت بسیار ساده و مبتدیانه به شما بگوییم طراحی سایت برنامه نویسی شده یا طراحی سایت سفارشی چیست و چه فرقی با سایت هایی دارد که توسط قالب های آماده پنج دقیقه ای آماده می شوند.

طراحی سایت سفارشی چیست؟ هزینه طراحی وب سایت احتصاصی چقدر است؟ برای طراحی وب سایت با برنامه نویسی چگونه اقدام کنیم و به کدام شرکت اعتماد داشته باشیم؟ با ما همراه باشید تا در مثالی ساده شما را با طراحی سایت با برنامه نویسی آشنا کنیم!

طراحی سایت با برنامه نویسی چیست؟ چقدر هزینه می خواهد؟

خب دوستان عزیز، من تصمیم دارم در این بخش به یک مثال جالب که یکی از دوستانم زده بود اشاره کنم:

خیال کنید قرار است به یک عروسی دعوت شوید. یک لباس مجلسی مدنظر شماست که هیچ کجا شبیه آن را ندیده اید! یا این که هرچقدر در پاساژ ها گشت میزنید نمی توانید لباسی را پیدا کنید که دقیقا طبق سلیقه شما دوخته شده باشد.

در این صورت کار عاقلانه این است که به یک خیاط ماهر مراجعه کنید و خیاط با توجه به ویژگی های شما و سلیقه ای که دارید یک لباس زیبا و همه چیز تمام می دوزد که دقیقا باب میل شماست.  در این صورت شما می توانید هر بخشی از لباستان را که دوست نداشتید با کمک همان خیاط ماهر تغییر دهید و لباستان بشود همان چیزی که در جستجویش چشم بازار را کور کرده بودید!

خب، این ها را گفتم که به این برسم طراحی سایت با برنامه نویسی دقیقا مثل همان سفارش مخصوص شماست که به خیاط داده اید. در اینجا تیم برنامه نویس که تجربه زیادی هم که دارد انتظارات شما را بررسی می کند و با توجه به روحیه کسب و کار شما، نیاز و در نهایت سلیقه شما سایتی را طراحی می کند که دقیقا فیت خود کسب و کار شماست!

در این نوع طراحی سایت شما می توانید هر بخشی از وب سایت خود را که باب میلتان نبود با کمک برنامه نویس تغییر دهید و بارها عناصری را به آن اضافه کنید. یعنی یک سایت یکتا و اختصاصی برای خود شما که هیچکس دیگری مثل آن را ندارد.

اما در سایت های قالب آماده شما مثل مغازه لباس فروشی می توانید یکی را انتخاب کنید که بارها افراد بسیاری قبل از شما آن ها را انتخاب کرده اند و نمی توانید به جز تغییرات بسیار جزئی به آن ها دست بزنید.

خب، من سعی کردم در این بخش بسیار ساده و روان به افراد مبتدی که همیشه میپرسند که خب، طراحی سایت برنامه نویسی شده چه فرقی با سایت هایی که با قالب آماده ساخته می شوند دارد یک پاسخ ضریح و روشن بدهم. طراحی سایت های اختصاصی نیازمند به تجربه و اعتبار بالا دارد تا بتوانید در سریع ترین زمان و با بهترین قیمت ممکن سایت خود را راه اندازی کنید.

توجه داشته باشید که الفباوب، شرکت تخصصی طراحی انواع وب سایت های موفق اینجاست تا به شما کمک کند. در صورتی که به طراحی سایت با برنامه نویسی نیاز دارید همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید و سفارش درخواست طراحی سایت خود را ثبت کنید. در ضمن بهتر است اشاره کنیم که در این مجموعه مشاوره رایگان هم به شما عزیزان تعلق می گیرد!


مزایای طراحی سایت با برنامه نویسی یا طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی سایت برنامه نویسی شده هزینه بیشتری نسبت به سایت های آماده دارد اما این تفاوت هزینه را در مزایایی که دارد به خوبی جبران کرده است. در ادامه قصد داریم به شما نشان دهیم طراحی وب سایت های اختصاصی از چه نظر بهتر هستند.

یک سایت فقط برای شما که هیچکس آن را ندارد!

 از دیگر مزایای طراحی سایت با برنامه نویسی این است که این سایت ها معمولا از کیفیت عملکرد و سرعت بالایی برخوردارند زیرا سایت های اختصاصی تنها برای یک فرد یا گروه تولید شده و تمام بخش های آن به دقت مورد بررسی قرار داده می شود.

اگر خاص باشید افراد همیشه شما را تحسین می کنند. کپی بودن از دیگران یعنی این که خودتان می گویید آن ها بهتر هستند! فرض کنید یک وب سایت فروش لوازم یدکی خودرو دارید، هرچه طراحی وب سایت شما خاص تر و اختصاصی تر باشد خود به خود به بازدید کننده القا می کند که پست این وب سایت یک گروه حرفه ای هستند که می توان به آن ها اعتماد کرد.

اگر سایتتان کاملا یا بیشتر شبیه به سایت رقبا باشد یعنی شما هیچ ایده ای ندارید و مشتریانتان به دنبال سایت های حرفه ای تر می روند. از طرف دیگر اگر سایت شما شبیه سایت هیچ کس دیگری نباشد نقش امضای برند را بازی می کند و در مدت زمان طولانی در خاطر بازدید کننده ماندگار خواهید بود. با طراحی سایت با برنامه نویسی از رقبا متمایز شوید و به عنوان یک کسب و کار خلاق و حرفه ای در ذهن ها بمانید! شما می توانید در طراحی سایت با برنامه نویسی از رنگ بندی و قالب بندی های غیر متعارف و خلاقانه فراوانی استفاده کنید.

سایت اختصاصی زودتر بالا می آید و رتبه بیشتری در گوگل می گیرد

در سایت های اختصاصی عناصر اضافه جایی ندارد و برای قرار گرفتن هر دکمه یا متنی در وب سایت برنامه ریزی های دقیقی صورت می گیرد. از این رو سایت سبک تر و اصولی تری خواهید داشت و گوگل که از کپی کردن ها بیزار است هم به شما نمره بهتری خواهد داد. پس طراحی سایت با برنامه نویسی در مسئله سئو هم می تواند تاثیرات زیادی داشته باشد و از طریق بهینه سازی وب سایت خود سریع تر در نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید.

محدودیت کمتر و انعطاف پذیری

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت با برنامه نویسی یا طراحی وب سایت اختصاصی محدودیت کم تر و انعطاف پذیری بالاتر آن در برابر سیستم مدیریت محتوای متن بازی مانند وردپرس است. سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی برای برآورده کردن انتظارات انعطاف بسیار بیشتری نسبت به سیستم های مدیریت محتوای متن باز یا سایت هایی که قالب آماده دارند نشان می دهند.

این مزیت به خصوص در پروژه های پیچیده و پیشرفته که هم زمان با رشد نیاز به افزودن ویژگی های جدید پیدا می کنند، اهمیت زیادی دارد. انعطاف پذیری و محدودیت کمتر در طراحی وب سایت اختصاصی به این معناست که وقتی یک گروه قوی داشته باشید، هر نوع عملکردی را می توانید در یک زمان خاص در سایت پیاده سازی کنید.

می دانستید همین قابلیت در طراحی سایت با برنامه نویسی باعث می شود تا سال های بسیار برای قرار دادن جزئیات دیگر در وب سایت خود هزینه زیادی نکنید؟ چون آسان تر و سریع تر بوده و همین باعث می شود هزینه ها کاهش پیدا کند.

امنیت بیشتر

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت با برنامه نویسی یا طراحی سایت های اختصاصی این است که شما امنیت سایت خود را تا حد بسیار زیادی تضمین کرده اید. بهتر است ساده تر بگوییم که مقاومت در برابر انواع حملات از نقاط مثبت استفاده از سایت های اختصاصی می باشد.

این ویژگی برای سایت هایی که به دلایل متعددی مورد حملات هکرها واقع می شوند می تواند بسیار مفید باشد و ضروری است که به آن توجه زیادی نشان دهید. شما به عنوان مدیر سایت می توانید روی تمام بخش های سایت نظارت کامل داشته و مدیریت همه بخش ها را خودتان بر اساس اهداف و سلیقه خود بر عهده بگیرید.

دیگر مزایای طراحی سایت های اختصاصی

  • برطرف شدن باگ ها هنگام تحویل سایت و عدم نیاز به روزرسانی های مکرر در طراحی سایت با برنامه نویسی
  • کد نویسی متناسب با توصیه های گوگل و بالا آمدن سریع تر در نتایج گوگل
  • یکتا و منحصر به فرد بودن به واسطه طراحی سایت با قالب اختصاصی
  • غیر قابل کپی بودن طراحی سایت به واسطه کدنویسی منحصر به فرد
  • برنامه نویسی بهتر و مطابق با استانداردهای به روز و با استفاده از تکنولوژی های جدید
  • طراحی سفارشی سایت و مطابق با خواست و سلیقه سفارش دهنده
  • قابلیت اضافه نمودن امکانات و قابلیت های جدید در کوتاه ترین زمان ممکن

اگر از مزایای طراحی سایت با برنامه نویسی جا انداخته ایم یا به آن ها اشاره نکرده ایم در بخش نظرات به ما بگویید تا به کامل کردن این مقاله کمکی کرده باشید!

برای طراحی سایت با برنامه نویسی – طراحی سایت سفارشی همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

خب دوستان عزیز، امیدواریم در این مقاله به صورت ساده به شما نشان داده باشیم که طراحی وب سایت با برنامه نویسی یا طراحی سایت سفارشی چه مزایایی دارد. شما می توانید برای طراحی وب سایت، اطلاع از قیمت ها و همینطور ثبت سفارش درخواست طراحی وب سایت با ما تماس بگیرید.

الفباوب، شرکت بزرگ طراحی سایت با سال ها فعالیت توانسته است با برنامه نویسان، سئوکاران و گرافسیت های قابلی همکاری کند که این کلیدی برای جلب رضایت صدها مشتری است که با الفباوب سایت های خود را طراحی کرده اند. انواع طراحی سایت سفارشی، طراحی سایت با وردپرس  و … در این مجموعه انجام می شود.

همینطور این مجموعه دارای گروه پشتیبانی بزرگی است که همیشه در حال پیگیری وضعیت وب سایت های مشتریان می باشند. کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن شما را راهنمایی می کنند و پیشرفت شما را در دنیای بزرگ اینترنت تضمین خواهند کرد!

موضوعات مقاله

امتیاز :
No Responses/5
اولین دیدگاه را شما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *