بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

24
آبان
1401

در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی بپردازیم، با اپلیکیشن هایی مثل Duolingo و Memrise در سطح بین المللی، کم کم توسعه دهندگان داخلی هم به فکر ساخت نمونه های مشابه بومی افتادند و امروز که این مقاله را می خوانید ده ها اپلیکیشن خوب و باکیفیت آموزش زبان در فروشگاه های داخلی منتشر شده اند.

الان که در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد یا از کلاس های زبان انگلیسی خسته شده اید و یا نمی دانید کدام اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی واقعا می تواند به شما کمک کند. ما در این مقاله به شما بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی در هر زمینه ای مثل مکالمه زبان انگلیسی، یادگیری لغات و… را برایتان معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به نیازهایتان، انتخاب خوبی را در این زمینه داشته باشید.

اگر قصد دارید شما هم به طراحی اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی بپردازید، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با الفباوب، مجموعه بزرگ ساخت اپلیکیشن تماس بگیرید. در هرکجای ایران که باشید به اندازه یک تماس باهم فاصله داریم!

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

معرفی بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی ساخت ایران

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی لرنیت 

ویژگی های برجسته این بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی : آموزش زبان از پایین ترین تا بالاترین سطح، رابط کاربری بسیار ساده و سر راست

لرنیت آموزش زبان را از نقطه صفر آغاز می کند، پس برای افرادی که صرفا از انگلیسی با دایره محدودی از لغات آشنا هستند گزینه مناسبی به حساب می آید.

آموزش در لرنیت به شیوه کلاسیک انجام می گیرد: آشنایی با کلمات جدید، به کارگیری آن ها در مکالمه، آموزش گرامر، Listening و Speaking و در نهایت آزمون تستی؛ روشی که به عقیده بعضی مدرسین زبان هنوز هم کارآمد و موثر است.

دوستان عزیز؛ شما می توانید برای طراحی اپلیکیشن آموزشی مشابه لرنیت با ما تماس بگیرید.

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با بهترین اپلیکیشن آموزشی Expert

ویژگی های برجسته این بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی :  یادگیری زبان با تماشای فیلم و گوش دادن آهنگ، آموزش از طریق گوش دادن به داستان و کنفرانس های واقعی، جعبه لایتنر

اکسپرت برای آموزش دست روی روش بسیار مؤثری گذاشته که شاید بسیاری از ما به طور غریزی زبان را به همین طریق یاد گرفته ایم: آموزش از طریق فیلم و سریال زیرنویس دار، آهنگ های خارجی، داستان و گوش دادن به کنفرانس ها و سخنرانی های واقعی.

البته متد آموزش چهار مهارت کلاسیک Reading, Listening, Speaking و Writing هم در این اپلیکیشن مشاهده می شود، پس با یک پکیج کامل مواجه هستید. اکسپرت لغات ضروری انگلیسی را با جعبه لایتنر به شما آموزش می دهد، و یک دیکشنری درون برنامه ای بسیار عالی هم دارد که با آن هیچ اصطلاحی در محیط اپ برایتان نامفهوم باقی نخواهد ماند.

برای طراحی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی با ما در الفباوب تماس بگیرید.

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی Casco

ویژگی های برجسته این بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی : آموزش از سطح مبتدی تا پیشرفته، مکالمه هوشمند، مشاوره و پرسش آنلاین

کاسکو روی آموزش چهار مهارت اصلی زبان و گرامر متمرکز شده اما قابلیت هایی دارد که آن را به اپلیکیشن متمایزی تبدیل کرده اند. اولا بر خلاف اپ های دیگر این مطلب، کاسکو در کادر افقی به نمایش در می آید که این موضوع هم کار با اپ را آسان تر کرده و هم باعث شده که فضای آن یادآور یک کتاب درسی باشد تا بهتر با آن ارتباط برقرار کنید.

یکی از قابلیت های خوب کاسکو، مکالمه هوشمند است که می تواند صدای شما و نحوه ادای کلمات را تشخیص دهد. در این صورت برای تمرین مکالمات این احساس به شما دست می دهد که دارید با یک پارتنر واقعی مکالمه را تمرین می کنید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی برای زبان انگلیسی تخصص ماست.

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

زبان بیاموز بهترین اپلیکیشن آموزش انگلیسی

ویژگی های برجسته: آموزش زبان فرانسوی و آلمانی در کنار انگلیسی، آموزش لغت محور، وفاداری به کتاب های معتبر

زبان بیاموز آموزش بر اساس واژگان را محور تمرکز خود قرار داده و تنها اپلیکیشن فهرست این هفته ماست که به جز انگلیسی، برای علاقه مندان به زبان های آلمانی و فرانسه هم کاربرد دارد.

واژه ها در زبان بیاموز به طور مجزا، در سطوح مختلف و همراه با تلفظ دقیق به شما آموزش داده می شوند و مبنا کتاب های معتبری مثل تاپ ناچ و اینترچنج و دوره های آیلتس و تافل و GRE برای زبان انگلیسی هستند.

با کمک طراحی اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی می توانید به فروش دوره های ویژه بپردازید و یا آموزشگاه های زبان انگلیسی را تبلیغ کنید.

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با اپلیکیشن زبانشناس

ویژگی های برجسته این بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی : آموزش از طریق داستان و کمک به یادگیری لهجه بومی، راهنمایی و مشاوره آنلاین، آموزش منظم و برنامه ریزی شده همراه با نمودار پیشرفت

زبان شناس هم از آن دست اپلیکیشن هایی است که به درد مبتدی ها نمی خورد، بلکه افراد برای «تقویت» زبان می توانند به سراغش بروند چرا که مبنای آموزش در این اپلیکیشن تمرین روی مکالمات و داستان هاست.

زبان شناس از معدود اپ های آموزش زبانی است که مثل یک کلاس واقعی می ماند: می تواند برنامه مشخصی برایتان در نظر بگیرد که با طی کردن یک بازه مشخص، به تمام تمرینات تان برسید و پیشرفت هایتان را در یادگیری زبان روی نمودار دنبال کنید.

الفباوب با طراحی انواع اپلیکیشن های آموزشی در کنار شماست.

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

دهکده زبان برای آموزش زبان انگلیسی

ویژگی های برجسته این بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی : آموزش بر مبنای کتاب های معتبر، آموزش انگلیسی روزمره از طریق متن های خبری، یادگیری آسان گرامر با بخش گرامر فوری

دهکده زبان مناسب افرادی است که به انگلیسی در حد مبتدی تسلط دارند، اما می خواهند به بالاترین مهارت در مکالمه برسند. مبنای کار دهکده زبان آموزش از طریق کتاب های معتبر بازار است که شامل سامیت، اینگلیش ریزالت، اسپیک ناو و البته کتاب های داستان انگلیسی زبان می شوند.

خوشبختانه متن تمام این کتاب ها به فارسی ترجمه شده اند، و دیکشنری درون برنامه ای هم تک تک کلمات را برایتان ترجمه می کند. همچنین دهکده زبان تنها اپلیکیشن این فهرست است که با تمرکز روی لحن و نوشتار خبری و ژورنالیستی، خواسته که شما را به درک عمیق تری از زبان انگلیسی برساند و باید گفت که در این کار کاملا موفق بوده.

اگر هم گرامرتان خوب نیست، با مراجعه به بخش گرامر فوری می توانید فشرده ای از دستور زبان انگلیسی را در یک جلسه درس یاد بگیرید که جزو خصوصیات منحصر به فرد دهکده زبان به شمار می آید. آزادسازی تمام محتوای این اپلیکیشن ۱۵۰۰۰ تومان هزینه برایتان در پی دارد.

طراحی اپلیکیشن آموزشی برای زبان انگلیسی تخصص ماست.

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

انگلیسی را قورت بده!

ویژگی های برجسته: آموزش با تکیه بر یادگیری واژگان، آشنایی با لهجه های آمریکایی و انگلیسی و استرالیایی، تأکید زیاد بر یادگیری کلمات

انگلیسی را قورت بده یک اپلیکیشن آموزش زبان لغت محور است و با نمایش کاربرد کلمات در جمله، سعی می کند که مفهوم آن ها را در ذهن تان جا بیندازد. نکته ای که این اپ را از سایر اپلیکیشن ها متمایز کرده آموزش لهجه هایی به غیر از لهجه انگلیسی آمریکایی است.

یکی از ایرادات انگلیسی را قورت بده این است که بخش زیادی از امکاناتش پولی هستند و تک تک شان را هم باید با پرداخت هزینه آزاد کنید. اما خوشبختانه با پرداخت حق اشتراک در این اپلیکیشن، دسترسی به دیگر محصولات سازنده برای آموزش زبان های آلمانی و فرانسوی و … هم برایتان آزاد می شود که یکی از مزایای این برنامه است.

دوستان عزیز؛ شما می توانید برای طراحی اپلیکیشن آموزشی زبان های مختلف با ما تماس بگیرید.

بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

خب، این هم مقاله بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی که امدیواریم بتواند کمکتان کند هرچه سریع تر تنها با کمک اپلیکیشن ها زبان انگلیسی را فول شوید، الفباوب شرکت بزرگ طراحی اپلیکیشن ها از شما دعوت می کند برای طراحی انوع اپلیکیشن های آموزشی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

موضوعات مقاله

امتیاز :
2 Responses/5
اولین دیدگاه را شما بنویسید.

2 دیدگاه برای “بهترین اپلیکیشن آموزشی زبان انگلیسی

  1. سلام ، مرسی از توضیحات مختصر و مفید شما در خصوص app های آموزش زبان ، فقط اگر راجع به نقاط ضعف و مقایسه متناسب آنها نیز پرداخته شود ، شاید در جهت ارتقاء app های موجود و نیز تولید app های با کیفیت بهتر خواهد بود
    باسپاس و تشکر

    1. سلام دوست عزیز، خوشحالیم که مارو همراهی کردی، حتما در مقاله جدیدی به این بحث هم می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *