طراحی اپلیکیشن درج آگهی

30
آذر
1401

طراحی اپلیکیشن درج آگهی چیست؟ برای طراحی اپلیکیشن نیازمندی ها و درج آگهی چقدر باید هزینه کرد؟ قیمت یک اپلیکیشن درج آگهی چقدر هست؟ در این مطلب قصد داریم به 0 تا 100 طراحی اپلیکیشن درج آگهی بپردازیم. با ما همراه باشید!

طراحی اپلیکیشن درج آگهی و نیازمندی به شکل اختصاصی و برنامه نویسی شده توسط شرکت الفباوب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن تهران و ایران انجام می شود. شما می توانید جهت ثبت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتری در این زمینه با ما تماس بگیرید.

هم اکنون طراحی اپلیکیشن تخصصی نیازمندی و کار های این چنینی دغدغه اصلی بسیاری از کسب و کارهاست. شرکت الفباوب با کمک نمونه کار های قدرتمندی در این زمینه آماده ارائه خدمات تخصصی به مشتریان گرامی در سراسر دنیا می باشد. ما سعی داریم با ایجاد یک طراحی کاربرپسند میزان علاقه افراد به استفاده از اپلیکیشن نیازمندی را افزایش دهیم.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

اپلیکیشن درج آگهی چیست؟

هم اکنون افراد زیادی جهت ارائه نمونه کار و تبلیغات به دیگران به استفاده از یک اپلیکیشن کاربردی نیاز دارند. با کمک یک اپلیکیشن درج آگهی و مشابه دیوار، می توان به دیگران اجازه داد از آن برای قرار دادن تبلیغات و الزامات خود در برنامه کمک بگیرند. طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طی سال های گذشته، بیشتر افراد از رایانه های خود برای جستجوی وب سایت ها استفاده کرده اند تا به نتیجه دلخواه خود برسند. با پیشرفت فناوری، به خصوص در دهه اخیر در ایران، افراد به استفاده از اپلیکیشن های موبایلی تمایل پیدا کرده اند. دیده شده حتی موتورهای جستجو برای نسخه موبایلی سایت ها اهمیت زیادی قائل هستند.

 • بیشتر بخوانید:

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار
طراحی سایت درج آگهی

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن درج آگهی و رونق بازار تبلیغات آنلاین

تحقیقات حاکی این است که هر کاربر به طور میانگین 25% از زمانی که در اختیار دارد را به موبایل و اپلیکیشن های موردنیاز خود اختصاص می دهند. در صورتی که کسب و کارهای بسیاری حدود 12% از بودجه شان را در تبلیغات پلتفرمی پربازدید، مثل اپلیکیشن های هوشمند خرج می کنند. طراحی اپلیکیشن درج آگهی

پس در عرصه ساخت اپلیکیشن هنوز راهکار، ایده و امکانات بسیاری جهت اجرا دارد. یکی از این ایده ها جهت طراحی اپلیکیشن پول ساز، طراحی اپلیکیشن درج آگهی می باشد. با کمک این اپلیکیشن و یک برنامه ریزی اقتصادی درست می توان سود و بازده زیادی را از تبلیغات آنلاین در دنیای مجازی به دست آورد.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

افزایش کارایی سایت های بازاریابی با طراحی اپلیکیشن درج آگهی

در واقع باید قبول کنید که فقط با طراحی سایت بازاریابی نمی توان به بالاترین درصد کارایی و بازدهی مورد نظر رسید. تحقیقات و تجربه نشان داده است که طراحی اپلیکیشن به همراه ساخت سایت راهکاری مناسبتر برای افزایش تاثیر بازاریابی و بهبود راندمان کاری خواهد بود، چنانچه استارت آپ های بسیاری با همین روش به موفقیت های بزرگی رسیده اند.

به عنوان نمونه می توان به وب سایت تبلیغ رایگان دیوار اشاره کرد که با طراحی اپلیکیشن iOS و اندروید توانسته است به یکی از پربازدیدترین و پرکاربرد ترین پلتفرم های آنلاین درج آگهی در ایران تبدیل شود.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

اپلیکیشن مشابه دیوار یکی از برترین اپلیکیشن های دهه گذشته در ایران است. این اپلیکیشن توانسته است امتیاز خوبی از دیدگاه کاربران به دست آورد. اگر شما هم برای طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار هیجان زده شده اید باید پیش از طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار به نکات مهمی توجه کنید.

اگر شما اپلیکیشنی دقیقا شبیه دیوار بسازید احتمال کمی دارد که بتوانید به موفقیت برسید. اگر عموم اپلیکیشنی بهتر از دیوار نداشته باشند به سراغ آن نمی روند. باید در جستجوی مواردی باشید که اپلیکیشن مشابه دیوار شما را خاص می کند.

سعی کنید پلتفرمی ارائه دهید که در زمینه طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی از دیگر اپ های مشابه بهتر عمل کند. پس باید قبل از طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار همه جوانب را در نظر بگیرید و با افراد باتجربه در این زمینه مشورت کنید. مشاوران ما تجربه زیادی در طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار دارند. برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن نیازمندی

در دنیای وب خیلی از افراد وجود دارند که در جستجوی طراحی سایت درج آگهی هستند و یا یک وب سایت نیازمندی یا تبلیغاتی دارند و در این حوزه فعال هستند اما اپلیکیشنی هنوز برای معرفی خدمات و برند خود ندارند. در صورتی که اپلیکیشنی برای سایت ثبت نیازمندی خود طراحی نمایید می تواند به اندازه زیادی برای شما و کسب و کارتان مفید باشد.

در صورتی که به 4 یا 5 سال قبل برگردیم با توجه به آمارها حدود 60 تا 70 درصد بازدید وب سایت ها را کاربرانی تشکیل می دادند که از کامپیوتر استفاده می کردند. اما طی 3 سال اخیر با افزایش تعداد افرادی که از موبایل استفاده می کنند بیشتر بازدید وب سایت ها را این دسته از کاربران تشکیل داده اند.

طراحی یک اپلیکیشن کاربردی با ظاهری قوی و کاربر پسند که خدمات شما را به کاربران معرفی و آن ها شما بتوانند در هر زمان و در هر لحظه آگهی ها و نیازمندی های خود را ثبت کنند، مناسب ترین روش جذب کاربران به صورت هدفمند به خدمات و محبوبتر شدن برند شما طراحی اپلیکیشن کاربردی و اختصاصی می باشد.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

ویژگی های اپلیکیشن نیازمندی

یک اپلیکیشین نیازمندی و تبلیغاتی مسلما ویژگی های زیادی دارد، اما به طور خلاصه حداقل ویژگی های مورد نیاز و متداول میان این اپلیکیشن ها را برای شما معرفی می کنیم:

 • اطلاع رسانی منقضی شدن یک آگهی به آگهی دهنده و کاربران
 • قابلیت امتیاز دهی به هر آگهی و فیلترینگ با توجه به محبوب ترین ها
 • قابلیت پرداخت و تعیین روش پرداخت با توجه به ویژگی ها
 • قابلیت جستجو آگهی با توجه به کلید واژه های مشابه
 • قابلیت جستجو آگهی ها با توجه به منطقه یا شهر مورد نظر طراحی اپلیکیشن درج آگهی
 • قابلیت جستجو با توجه به دسته بندی مورد نیاز
 • قابلیت درج نظر برای کاربران و خریداران
 • ایجاد پنل گفتگو جهت ارتباط مشتری و آگهی دهنده
 • ایجاد سیستم ثبت نام اختصاصی برای مدیران و کاربران
 • پنل اختصاصی برای کاربران و مشتریان
 • تمدید زمان آگهی به صورت اتوماتیک یا از طریق کاربر
 • فیلترینگ با توجه به محدوده قیمت مورد نظر
 • قابلیت تعریف مدیر و کاربر به میزان بی نهایت

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

نکات اولیه در طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن موبایلی یک علم هنر است که قواعد و اصولی دارد که باید درنظر گرفته شوند. در ادامه به نکات اولیه در طراحی اپلیکیشن درج آگهی اشاره می کنیم:

– یک طرح مشخص داشته باشید

اینکه در ابتدا طرح کلی اپلیکیشن مورد نظر خود به همراه رنگ ها، فونت ها، تیترها، عکس ها، محل منوها، فرم ها و دیگر بخش های اپلیکیشن موبایل شما چطور باید در صفحات و بخش های آن قرار بگیرند را از ابتدا در طرح اولیه باید تعیین شود.

– اندازه ها برای قاب های مختلف موبایل ها را درنظر بگیرید

لزوما همه موبایل ها دارای یک سایز و طول و عرض نیستند بلکه استاندارد قاب موبایل های تولید شده توسط شرکت های Samsung – Htc – Nokia – Nexus  کمی با یک دیگر تفاوت دارد.

– فاصله ها و در کل جزئیات را فراموش نکنید!

در قاب بندی و طراحی وب سایت ها و همینطور اپلیکیشن های موبایل، باید فواصل را با توجه به واحد پیکسل در نظر گرفت.

– UI مناسب را جدی بگیرید

ظاهر یک اپلیکیشن موبایل باید انقدر دقیق و تخصصی طراحی شده باشد، که کاربر هنگام کار کردن با آن احساس راحتی کند و از کار کردن با آن لذت ببرد.

– ساده و آسان طراحی کنید

هر چه رابط کاربری ساده تر باشد کاربران راحت تر می توانند از امکانات آن کمک بگیرند. سادگی در طراحی اپلیکیشن موبایل به معنی قدیمی بودن نیست بلکه رعایت اصولی است که باعث می شود یم اپلیکیش در عین مدرن و زیبا بود از هر پیچیدگی به دور باشد.

– چیدمان عناصر باید کاملا مناسب و استاندارد باشد

برنامه نویسان و طراحان تخصصی در این زمینه به خوبی می دانند که تنوع رنگ های به کار رفته در منوها و همینطور سایز عکس ها و طراحی دقیق منوهای اپلیکیشن های موبایل می تواند کاربر را جذب کرده و وی را دفعات بعدی هم ترغیب به ادامه کار و استفاده از آن برنامه کند.

– امکان سرچ در اپلیکیشن را به کاربر بدهید! دیوار با چنین قابلیتی موفق شده است.

یکی از مزایای بسیاری از اپلیکیشن های موبایل قابلیت جستجو در آنهاست. به خصوص اپلیکیشن های فروشگاهی و یا خبری، که امکان جستجو در آن ها اهمیت زیادی دارد.

–  آیکون های مناسب و کاربردی

تعدادی آیکون های استاندارد جهت طراحی اپلیکیشن های اندروید و IOS تاکنون طراحی شده که طراحان و برنامه نویسان معمولا از آن ها استفاده می کنند.

– بروز رسانی اپلیکیشن را فراموش نکنید! در بروزرسانی ها می تواند باگ های زیادی را اصلاح نمایید

مسلما بسیاری از نرم افزارها، وب سایت ها و اپلیکیشن ها هم اکنون نیاز به به روز رسانی هر چند وقت یکبار دارند. مثل تغییرات فنی در زمینه برنامه نویسی جهت برطرف سازی بعضی ایرادهای نرم افزاری که امکان دارد بسیاری از آن ها به مرور زمان خود را نشان دهند و همینطور تغییر و بروزرسانی در ظاهر اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

چرا طراحی اپلیکیشن درج آگهی را به الفباوب بسپاریم؟

شرکت الفباوب با طراحی پلتفرمی پیشرفته و ساده همه نیاز های شما در زمینه طراحی اپلیکیشن نیازمندی را مد نظر قرار داده و تلاش دارد تا با استفاده از ابزارها و تکنولوژی های نوین در این زمینه بهترین ثمراه را برای شما مشتری گرامی ایجاد نماید.

برای طراحی اپلیکیشن نیازمندی شما باید تخصص کافی و تیم برنامه نویسی تخصصی در این بخش را در اختیار داشته باشید. شرکت الفباوب این موارد را برای شما آماده کرده و به شما مشاوره های لازم در این زمینه را ارائه خواهد داد.

خدمات پشتیبانی شرکت الفباوب

خدمات پشتیبانی شرکت الفباوب برای همه پروژه ها یک دوره زمانی رایگان بوده و طی این زمان در صورت وجود هر مشکلی می توانید با بخش پشتیبانی تماس گرفته و با سرعت نسبت به حل آن اقدامات لازم انجام گیرد.

از آن جایی که پیاده سازی یک اپلیکیشن شامل فرآیند های مختلفی می باشد ما در همه این بخش ها موارد را با شما هماهنگ می نماییم تا نتیجه نهایی کار بیشترین تطابق را با خواسته شما مشتریان عزیز داشته باشد. همین حالا برای دریافت خدمات طراحی اپلیکیشن تهران و دیگر شهرهای ایران از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن درج آگهی

موضوعات مقاله

امتیاز :
No Responses/5
اولین دیدگاه را شما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *